Işıltılı ve dikkat çekici göz makyajı örnekleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Işıltılı ve dikkat çekici göz makyajı örnekleri
göz makyajı modelleri, gelin göz makyajı modelleri, makyaj trendleri ile ilgili bilgiler sizlerle..

Makyajın en dikkat çekici yeri göz makyajıdır. Bakışları ön plana çıkaran göz makyajını kusursuz bir şekil de uyguladığınız da son derece dikkat çekici bakışlar ve ışıltılı gözlere sahip olursunuz.

Göz makyajı teknikleri ile uygulanan makyaj da önemli olan doğru renkleri doğru bir şekil de kullanmaktır.

Günlük yapılan göz makyajı daha hafif olmakla birlikde özel günler de yapılan göz makyajı daha belirgin ve koyudur. Özel günün konseptine göre uygulanacak göz makyajın da bakışlarınızın daha çok ön plana çıkmasını istiyorsanız uygulanacak makyajın yanısıra takma kirpikler de bakışlarınızın daha dikkat çekici bir hale gelmesini sağlayacaktır. Gerçi günümüz de oldukça kaliteli rimel markalarının takma kirpik etkili rimelleride bu işi halledecektir.


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg


Koyu renk göz makyajın da kusursuz olması gerken bir diğer ayrıntı da eyeliner çekimidir. Özellikle kedi gözü makyajı etkili bakışlar için oldukça isabetli bir seçim olacaktır. Kedi gözü makyajında ki detay eyeliner çekiminde kuyruk kısmını biraz daha uzatarak gözlerinizin daha büyük ve çekik görünmenizi sağlamaktır.

Özel bir davete katılırken de tercih edilebilecek bu koyu ve ışıltılı göz makyajları gelin göz makyajı olarak da gelin adaylarının tercihi olarak yer alıyor. Eğer göz makyajın da ışıltının ön plan da olmasını istiyorsanız o zaman simli farlardan faydalanabilirsiniz. Altın ve gümüş rengi simli farlar bu senenin trend renkleri arasın da yer alıyor.Sizler için dikkat çeken koyu göz makyajı örneklerini paylaştık. ;) Siz de özel günleriniz de beğendiğiniz bu son derece dikkat çekici göz makyajı örneklerinden beğendiğinizi tercih edebilirsiniz.
 
Üst