isim@soyisim ile email adresi alma

isim@soyisim ile email adresi alma
İsim@soyisim ile email bulma alma sorgulama nasıl yapılıyor ?

Arkadaşlarım bu konuda msn adresinde alınan isim@soyisim.com ya da isim@isim.com şeklinde alınacak dandik mail hesaplarından bahsetmiyorum. Sizlere bahsedeceğim şekil bir domain reglemek yani domaini adınıza kaydettirmek ve sonra bunu mail olarak ya da msn olarak kullanma şeklinde dir bilginiz olsun.

Türkiye'de domain satan örneğin İHS gibi firmalar üzerinden öncelikle almak istediğiniz @ten sonra gelecek domain isminin boş olup olmadığını SORGULUYORSUNUZ

Eğer bu alan adı kullanımda ise istediğiniz boş olan onlarca uzantıdan istediğinizi seçebiliyorsunuz. Türk firmalarında ortalama 20 tl gibi bir rakkama ( 18-20) domain alabilirken godaddy.com adresi üzerinden prome codu da bularak 2 dolar gibi bir paraya bir yıllık olarak domaini kendiniz alabiliyorsunuz. Alırken de sisteme tabiki kayıt olacaksınız. Merak edenler konu altından yazarlarsa bir dahaki konuda resimli ve detaylı olarak sizlere anlatabilirim bunun nasıl alınacağını.

Bu domaini aldıktan sonra yine godady.com ya da türk firmalarından herhangi birisine ( yıllık 10 tl den başlıyor host ücretleri ) bir host açtırıyorsunuz. Domain orada boş olorak açık kullanılırken bu domain üzerinden istediğiniz şekilde mail atabilir ya da gönderebilirsiniz. ( İsteyen yine konu altından yazsın detaylı olarak anlatayım )

Hatta şöyle yapalım. Bu konu ile ilgilenen 10 arkadaşımız domainini alıp konudan bana ulaşabilir se maillerini aktif şekilde kullanacakları tamamen Melekler İnternet Hizmetleri tarafından karşılanacak birer yıllık sadece mail kullanımı için host açma sözü veriyorum. Ama unutmayın 10 kişiye arkadaşlarım. Bu 10 kişi bana info@meleklermekani.com adresine ulaşabilir, sorularını yazabilirler emin olun yönlendireceğim sizleri ve yardımcı da olacağım.

İsteyen arkadaşlarımız domain sorgulasınlar örneğin adınız soyadınız Ebru Sarıyer ise sizler ebrusariyer.com.net.org herhangi birisini sorgulayın ve 17,99 tl ye yada godaddy den 2 dolara alın sonra bana ulaşın sizlere sizin ve aile bireylerinin kullanacağı 5 er adet mail adresi tahsis edeyim. Bu mail adreslerini dilerseniz istediğiniz bir mail hesabı ile birleştirip yönlendireyim. Örneğin mailim@ebrusariyer.com gibi bir adres aldığınızda bu adrese gelen mailleri istediğiniz bir gmail ya da hotmail adresinize yönlendirebilirim, cevap verdiğiniz de de ister yönlenen adresten, isterseniz mailim@ebrusariyer.com şeklinde cevaplatabilirim.

Unutmayın arkadaşlarım ilk 10 kişiye bu kıyağı yapacağım.

Hepinize sevgiler sunuyorum.

 
A

antest

Forum Okuru
yapamadık cok lazım bi yardımcı olsanız domain için verdiginiz siteye girioruz 70 tl den asagı yok 2$ lık almak istiorum ben :)
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Domain 30 tl civarı yahu nasıl 70 tl anlamadım ki olayı tam açarsanız size yardımcı olmak isterim.
 
Üst