Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Işın Karaca Sabaha Kadar Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Işın Karaca Sabaha Kadar Şarkı Sözü hususunda yardımcı olur musunuz. Yazabilirseniz bu soruma ssevinirim ya.......

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    İlgili şarkı sözünü ekliyoruz kolay gelsin.
    Bu gece bir başka çöktün içime
    Seni andım durdum sabaha kadar
    Okudum bendeki tüm mektupları
    Okudum, ağladım sabaha kadar

Anılarla doldu taştı boş odam
    Andıkça kanadı içimde yaram
    Bir hayalim vardı bir de sigaram
    Seni içtim durdum sabaha kadar

Bir an kulağımda çınladı sesin
    Ruhumu dolaştı ılık nefesin
    Uykuyu gözümden sildi hasretin
    Gözümü yummadım sabaha kadar

Anılarla doldu taştı boş odam
    Andıkça kanadı içimde yaram
    Bir hayalim vardı bir de sigaram
    Seni içtim durdum sabaha kadar

Söz: Orhan İlkbahar
    Müzik: Selami Şahin

Işın Karaca Sabaha Kadar Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Işın Karaca biyografisi

Işın Karaca biyografisi

Mart 1973 tarihinde Londra'da doğan Işın Karaca, ilk günden olmasa bile çocukluğundan bu yana şarkı söylüyor. Öğrencilik yıllarında başladığı müzikal çalışmalarına, Londra IV King Edward Okulu İngiliz Dili ve Edebiyatı, Tiyatro bölümünde okurken de devam etti. Müzik onun hayatında hep vardı, ama hayatının seyrini tek bir gecede değiştirebileceğini kendisi bile tahmin etmemişti. Kıbrıs'ta...
  2. Işın Karaca röpörtajı

Işın Karaca röpörtajı

ışın karaca röportaj ışın karaca kıyafetleri Işın Karaca SON ALBÜMÜNÜZE 3 VİDEOKLİP HAZIRLADINIZ VE BAŞKA KLİP ÇEKMEYECEĞİNİZİ AÇIKLADINIZ, YENİ ALBÜM ÇALIŞMALARINIZ BAŞLADI MI? Yeni bir albümün hazırlığı içindeyiz şu sıralar. Haliyle yine stres zamanı başlıyor. Doğum sancıları demek daha doğru olur buna. Çünkü hayatımda birşeyin hem bu kadar stres verdiği hem de beni mutlu...
  3. Işın Karaca - Uyanış 2009

Işın Karaca - Uyanış 2009

ışın karaca marş Türkiye'nin en güçlü kadın vokallerinden Işın Karaca üç yıl aradan sonra yayınladığı dördüncü solo albümü "Uyanış" ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Müzik direktörlüğünü Akın Büyükkaraca ve Erdem Yörük'ün üstlendiği albümde rock'tan funk'a, hip-hop'tan tangoya kadar uzanan 10 şarkı yer alıyor. 80'li yıllarda Ajda Pekkan'ın seslendirdiği "Bambaşka...
  4. Işın Karaca - Arabesque (2010)

Işın Karaca - Arabesque (2010)

ışın karaca arabesque Güçlü sesi ve yorumuyla birçok hayranı ve dinleyicisi olan Işın Karaca'dan yepyeni albüm piyasaya çıktı Albümün ismi"Arabesque" Albüm tanıtına geçiyorum bakalım Işın yeni albümünde hangi parçalara yer vermiş Dert Bende Derman Sende Söz & Müzik: Vedat Yıldırım Bora Tanrım Beni Baştan Yarat Söz: Ali Tekintüre Müzik: Muzaffer Özpınar Mavi Mavi Söz: Yılmaz...
  5. Işın Karaca Tanrım Şarkı Sözü

Işın Karaca Tanrım Şarkı Sözü

Bana bu şarkının sözlerini bulabilirseniz sevinirim melekler yardım lütfen.

Sayfayı Paylaş