1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    225
    Ödül Puanları:
    63

ISLAK GÖRÜNÜMLÜ MAKYAJ NASIL YAPILIR? (VİDEOLU)

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

ıslak makyaj,ıslak görünümlü makyaj,ıslak görünümlü makyaj nasıl yapılır,ıslak görünümlü cilt makyajı,ıslak makyaj hakkında bilgiler < Konu Resmi..>

Islak görünümlü makyajda öncelikle fondöten ve pudra kullanımı biraz daha ikinci planda tutuluyor. Zira bunlar cildin daha mat gözükmesine neden olmakta. Bunların yerine ıslak bir görünümü elde edebilmek için aydınlatıcı kullanmalısınız. Islak görünümlü makyajla asıl hedeflenen göz kapaklarının, elmacık kemiğinin ve burnun üst kısmının ışıl ışıl durması. İdeal bir ıslak görünümlü makyaj için cildin az miktarda fondöten yardımıyla pürüzsüzlüğü saplandıktan sonra bunun üzerine aydınlatıcı sürmek. Bu işlemi yaparken de özellikle elmacık kemiği, burun üstü, çene altına hafif parlaklık verilmesine dikkat edilmesi. En son aşamada ise hafiften renkli nemlendirici uygulaması yapılıyor. Eğer illaki pudra kullanılması gerekiyorsa da en son T bölgesine kullanılması tavsiye ediliyor.
    Islak Görünümlü Makyaj İçin Hangi Malzemeler Gerekli?
    Sıvı aydınlatıcınız mutlaka olmalı. Ayrıca yüzünüzde sıcaklığı yakalayabilmek için 2 farklı tonda allığınız olabilir. Bunlardan biri açık tonda diğeri ise daha koyu tonda olmalı. Ayrıca son aşama için renkli nemlendiriciniz ve gözler için de ışıltılı farlarınız olmalı.

ISLAK GÖRÜNÜMLÜ MAKYAJ NASIL YAPILIR? (VİDEOLU) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parmak Dalgası Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Parmak Dalgası Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

hürrem saçı nasıl yapılır parmak dalgası saç yapımı video ders dersleri parmak dalgası, nedir, nasıl yapılır, nasıl uygulanır, saç modelleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Herşeyde olduğu gibi saçta da eskiye dönüş moda.1920-1930 larda çok revaçta bir saç modeli olan parmak dalgası nasıl yapılır öğrenmek ve uygulamak isterseniz,buyrun...:tik:...
  2. Origami-Kağıttan Hayvan Nasıl  Yapılır? (Videolu Anlatım)

Origami-Kağıttan Hayvan Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

origami hayvan yapımı origami nasıl yapılır resimli anlatım origami, kağıttan hayvan nasıl yapılır, kağıt katlama, teknikleri, çeşitleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Bir dönem ,daha bizler çocukken ,origami- japon kağıt katlama sanatı çok meşhur olmuştu.Televizyonlarda konuyla ilgili çocuk programları olur,bütün çocuklar o saatlerde ellerinde...
  3. lezzetli Kek Görünümlü Pilav Nasıl Yapılır

lezzetli Kek Görünümlü Pilav Nasıl Yapılır

Kek Görünümlü Pilav Tarifi Resimli Kek Görünümlü Pilav Nasıl Yapılır Ben de kek görünümlü pilavı yeni duydum, bir misafirimiz tarifini istemiş, araştırdım ve misafirimizin sayesinde bende bir pilav çeşidini daha öğrendim ve benim gibi bilmeyen Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu sayfamızda kek görünümlü pilav tarifini sizlerle paylaşıyorum Melek'ler:) Kek Görünümlü Pilav...
  4. Leopar Oje Nasıl Yapılır ? (Videolu )

Leopar Oje Nasıl Yapılır ? (Videolu )

leopar oje leopar oje nasıl yapılır leopar desenli tırnaklar Son 1-2 yıldır tırnak süsleme, değişik materyaller kullanarak tırnak boyama çok moda melekler :) Kimisi tablo gibi şahane olurken, kimisi de bu ne ya dedirtecek kadar iddialı ve itici olabiliyor. Tırnak süslemede bu yılın trendlerinden biri de leopar tırnaklar :) Tırnak süslemeden daha masum olan leopar tırnaklar, iddialı...
  5. PORSELEN MAKYAJ NASIL YAPILIR? (VİDEOLU)

PORSELEN MAKYAJ NASIL YAPILIR? (VİDEOLU)

porselen makyaj,porselen makyaj izle,porselen makyaj nasıl yapılır,porselen makyaj video izle,porselen makyaj hakkında herşey [MEDIA] Cildinizin pürüzsüz görünmesini mi istiyorsunuz? Bebek kadar güzel görünen bir cilt için porselen makyajı deneyebilirsiniz. Düğünlerde, davetlerde ve özel gecelerde kullancağınız bu makyaj, sizleri porselen bebek gibi gösterecek. Melekler Mekanı ekibi...

Sayfayı Paylaş