Etiketler:
  1. çlşkan

çlşkan Forum Okuru

islamiyetten önce o dönemin ressam ve eserleri hakkında bilgi ???

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında çlşkan tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım bana acil olarak islamiyetten önce yaşamış ve o dönemin ressam ve eserleri hakkında bilgiler lazım bulabilirseniz sevinirim.

islamiyetten önce o dönemin ressam ve eserleri hakkında bilgi ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resim Sanatı hakkında bilgiler

Resim Sanatı hakkında bilgiler

ressam vural yurdakul vural yurdakul mehmet mehmet uygun ressam neşet günal anne ve çocuk Resim. 1910’larda sanat eğitimi için Avrupa’ya giden İbrahim Çallı, Hikmet Onat, Namık İsmail, Avni Lifij ve Feyhaman Duran gibi ressamlar, Cormon Atölyesi’nde öğrenim görmelerine karşın izlenimcilik akımının ilkelerini ya da sembolist yorumları Türk resmine kazandırmışlardır. “1914 Kuşağı” olarak anılan...
  2. Hz. Mevlana ve Fihi ma fih eseri hakkında bilgiler..

Hz. Mevlana ve Fihi ma fih eseri hakkında bilgiler..

mevlana nın dünya görüşü hakkında bilgi mevlana nın dünya görüşü mevlananın fihi am Fihi ma fih, (İng:In It What's in It, Arapça:Fîhi Mâ Fihi) "Onun içindeki içindedir" manasına gelmektedir. Anlam karşılığı ise "ne varsa onun içinde var", "ne varsa onda var" olarak sayılabilir. Mevlana'nın bir eseri. Bu eser Mevlânâ'nın çeşitli meclislerde yaptığı...
  3. 11 gün önce iliskiye gırdım ve o dönemde yumurtlama dönemımın ıcındeydım

11 gün önce iliskiye gırdım ve o dönemde yumurtlama dönemımın ıcındeydım

hamilemiyim ?? tam 11 gün önce iliskiye gırdım ve o dönemde yumurtlama dönemımın ıcındeydım ... bekarım ve düzenli bir sex hayatım yok .. ıcıme boşaldı ve tam 17 saat sonra erstesi gün hapı kullandım... ama yan etkılerını ve etkılerını henüz göremedm hapın ... gögüslerim 2gündür cok hassas .. acaba hamılemıyım ??? lutfen acil cevap verın :(
  4. Troya eserleri hakkında bilgi

Troya eserleri hakkında bilgi

troya eserleri troya eserleri nelerdir troya eserleri hakkında Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Troya Eserleri hakknıda merak ettiğiniz tüm bilgileri paylaşıyor ve Troya eserleri nelerdir konu alıyoruz. Günümüzde bu Almanyanın elinde hala yaklaşık 480 Troya eseri olduğu sanılmaktadır. Bu eserlerin Berlin'de bulunan Neues Müzesinde 103 ve 104 nolu salonlarda sergilenmektedir...
  5. Oğuz Atay Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler ve Eserleri

Oğuz Atay Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler ve Eserleri

oğuz atay hayatı oğuz atay kimdir Türk edebiyatının önemli isimlerinden, Tutunamaynalar romanında ki Olric karakteri ile herkesin dişkkatini çekmiş olan Oğuz Atay hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere... 12 Ekim 1934’te Kastamonu İnebolu’da doğdu. 13 Aralık 1977’de İstanbul’da yaşamını yitirdi. Romancı, öykü ve oyun yazarı. Ortaöğrenimini 1951'de Ankara Maarif Koleji’nde...

Sayfayı Paylaş