Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

İşler Güçler Dizisinde Söylenen Doktor Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; işler güçler dizisi doktor şarkı sözleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, ekranların ilginç esprileriyle öne çıkan komedisi İşler Güçler dizisi Star Tv'de beğenilerek izlenmeye devam ediyor. Başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz'in paylaştığı dizinin geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde çalan Doktor şarkısının sözlerini sizlerle bu sayfamızdan paylaşıyoruz...

< Konu Resmi..>

İşler Güçler Dizisi Doktor Şarkısı

Çaresiz derdimin sebebi belli
    Dermanı yaramda arama doktor
    Şifa bulmaz gönlüm senin elinden
    Boşuna benimle uğraşma doktor

Aşk yarasıdır bu ilaç kapatmaz
    Verdiğin teselli beni avutmaz
    Dermanı yardadır sende bulunmaz
    Boşuna benimle uğraşma doktor

Dokunma, dokunma...
    Benim Gönül Yarama
    Dokunma Doktor...

Bedenimde değil kalbimde derdim
    Tek alışkanlığım bir zalim sevdim
    Sen çekil yanımdan sevdiğim gelsin
    Boşuna zamanı harcama doktor

İşler Güçler Dizisinde Söylenen Doktor Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Dinle Sevgili'' Dizisinin Şarkı Sözleri

''Dinle Sevgili'' Dizisinin Şarkı Sözleri

dinle sevgili, dizisi, konusu, şarkı sözleri, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Dinle sevgili dizisinin güzel kelimelerle bezenmiş duygu yüklü şarkısının sözleri aşağıda melekler :) Ah ne zormuş bitsin demek Hala severken seni Dudaklarını öpmemek Bir yabancı gibi Bilirsin ayrılık konusunda İyi değiliz ikimiz de Bir kıvılcım yeterdi her zaman Koşup geri dönmemize Değmesin...
  2. Kadınlar için söylenen sözler

Kadınlar için söylenen sözler

Kadınlar için söylenen sözler sundunuz mu sitenizde bu gün kadınlar günü ya bize özel söylenmiş özlü sözler paylaşın kızlar.
  3. Kadın üzerine söylenen sözler

Kadın üzerine söylenen sözler

Kadın üzerine söylenenler Kadınlar için söylenen sözler ünlülerden kadınlar hakkında söylenenler Bu gün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü... biz de bu güne özel ve yer yüzünde ki tüm kadınlar için, kadınlar için söylenmiş olan sözleri paylaşıyoruz Melek'ler. Bir evin temeli çürük ise, yine bir müddet dayanır. Fakat içindeki kadın fenâ ise hemen yıkılır. Hz. Ali (r.a) Bir kadın için...
  4. Arkadaşlar Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri burada

Arkadaşlar Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri burada

Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısı sözü Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri Az önce sizlere Serdar Ortaç'ın yeni albümünde yer alan Denemek İstersen şarkı sözleri paylaşmıştık. Şimdi ise yine Serdar Ortaç Gücüm yok şarkı sözleri paylaşıyoruz ve sizleri sevilen bu şarkının sözleriyle başbaşa bırakıyoruz. Yoruldum üzerine düşmeye kendime ağlıyorum Senin çok kahrını çektim ama yine...
  5. Poyraz Karayel'in Son Bölümde Söylediği "Doktor" Şarkı Sözleri

Poyraz Karayel'in Son Bölümde Söylediği "Doktor" Şarkı Sözleri

Kanal d ekranlarının fenomen dizisi haline gelen "Poyraz Karayel2 Ayşegül ile yaşadığı aşkın yanısıra tutkun olduğu oğlu ve çevresin de gelişen tehlikeli oyunlar karşısın da bir hayli mücadele etmek zorun da kalıyor. Poyraz Karayel dizisinin son bölümün de balkon sefası yaparken Ayşegül'e gitarla söylediği bir parça birçok kişi tarafından merak uyandırdı. Duygusal söz ve müzikten oluşan...

Sayfayı Paylaş