İsminizden Memnun musunuz?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
İsminizden Memnun musunuz?
kız isimleri, bayan isimleri, güzel bayan isimleri

Melekler, hepimizin seçme hakkımız olmayan isimleri var. Anne-babamız ya da aile büyüklerinin uygun gördüğü bu isimleri kullanıyoruz. Kimimiz ismimizden çok memnun, bir kısım ismini beğenmez, bir kısım da bu soruyu hiç düşünmemiştir. hadi bakalım bir düşünün, isminizden memnun musunuz? Elinizde olsa isminizi hangisyle değiştirirdiniz? Ya da ismiyle ilgili ilginç anısı olanlar onu da yazabilirler.

İlk ben başlayayım. Elbette ismimi söylemeyeceğim ama erkek olarak doğsaydım adımın "Akın" koyulacağını söyleyebilirim :D:D

kızlar.jpg

Evet ismimden memnunum. İsmim erkek ve bayan olarak ortak kullanılan bir isim ve en çok hoşuma giden tarafıda eşimle benim adımın anlamlarının birbirini tamamlaması. Çünkü benim adımın anlamı farsça kökenli olup isteğine dileğine kavuşmuş olan ve eşimin isminin anlamıda istek dilek anlamında:)

ben çok menunum ismimden başkada bi isim istemezdim sanırm ama kzımın ismini isteiğim gibi koyamıyorum :(

Bende memnunum adimdan :)
Ben dogdugumda annem bbabanneme isterse ismini koyabilecegini söylemis babannem istememis iyiki de istememis:D babannemin 1001 adi var benim bildigim duydugum hahaha
Nüfusta lüvaziye yaziyo ama herkes farkli bsy söylüyo:D

Geri