Issız bir sokakta 5 tinerci önünüze kesse ne yapardınız ?

Ce: Issız bir sokakta 5 tinerci önünüze kesse ne yapardınız ?

önce duamı ederdim kaçabiliyorsam kaçardım

işşalhh böle bişi kimsenin başına gelmezdeee.. geldi sayalımmm çantamda bulundurduğum biberr gazımıı ilkk kullanma fırsatımm diee sevinirimmm sanırımm

Hiç düşünmem arkamı döner ve uçarım

Cevap: Issız bir sokakta 5 tinerci önünüze kesse ne yapardınız ?

bol bol dua eder cantamda bısey arıomus gıbı bıcagımı cıkarırım baktım bulasıolar bıcakla korkutup uzaklasmalarını saglarım

oracıga yıgılırım kesin ALLAH göstermesin öyle birşeyi ( korkudan altıma kaçırırdım her halde:haha::haha:) gülmeyin lütfennn :D:D:D:D

Angel neden gülelim normal bişey:D sen bakma ben her yorumumda gülerim:D
benim başıma geldi gerçekten başım dönmeye başlamıştı yanımdaki 2 bina yamulup önüme doğru gelmişti sanki.bir de ben çok bayılan bir insan olduğum için hissettim bayılacağımı.kaçıcaktım tam ilk önce Bismillah çektim tam adım atıyordum ayağımı burktum. burkunca kaçamam korkusuyla başım döndü ama kendimi bırakmadım düşündüm bayılırsam kesin yakalanıcam ama bayılmaz isem hala kaçmak için şansım var diye. Kendimi sıktım çeşitli göz egzersizleriyle kendime geldim ve burkulmuş ayağıma rağmen koştum:)

Hepsinin üstesinden gelirim Allahın izni ile..Bende tatlıbelayım ne olucak belki biraz karşı koyarım ama tabiki sonuç olarak cana geleceğine mala gelsin derler ya bende üzerimdeki para,tlf vs ellerimle veririm sanırım.Sonra da hürül hürül ağlarım:)Allah kimsenin başına böyle bir olay vermesin tabi.

yüce rabbim böyle şeyle hepimizi karşılaştırmasıın...zor bir durum bence...bol bol dua ederiim tinercilerle mücadele edilmezz..=(((

Geri