Etiketler:
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

İşsiz kalırsanız taksiti sigorta ödeyecek

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Halkbank, ''Kredi İşsizlik Sigortası Güvenceli Taşıt Kredisi'' kampanyası başlattı. Halkbank'ın, 15 Haziran 2009 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında taşıt kredisi kullanan tüm müşterilerine Kredi İşsizlik Sigortası hediye ettiği ve özel kasko indirimi uyguladığı belirtildi.

Açıklamada, yüzde 1,45'lik aylık faiz oranıyla 60 ay vadede ''piyasadaki en düşük faizli taşıt kredisi'' olduğu belirtilen KİS Güvenceli Taşıt Kredisinin kefilsiz kullandırıldığı bildirildi.

Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, konuya ilişkin değerlendirmesinde şunları kaydetti:

''Otomotiv sektöründe uygulanan ÖTV indirimi dolayısıyla bireysel müşterilerimizin bu indirimden yararlanarak otomobil sahibi olmalarına katkıda bulunmak ve işsizlik sigortası ile müşterilerimizi güvence altına almak amacıyla Kredi İşsizlik Sigortası Güvenceli Taşıt Kredisi kampanyamızı başlattık. Yakın zamanda hizmete sunduğumuz Dost Kredi, Nöbetçi Kredi kampanyalarımız gibi Kredi İşsizlik Sigortası hediyeli taşıt kredisi kampanyamızın da büyük ilgi göreceğine inanıyoruz.''

İşsiz kalırsanız taksiti sigorta ödeyecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bağ-Kur sigortalısıyım. Ödeyeceğim prim oranı  artacak mı?

Bağ-Kur sigortalısıyım. Ödeyeceğim prim oranı artacak mı?

bağkur prim oranları ne kadar bağkur primi ödeyeceğim prim oranları 2009 ne kadar ödeyeceğim 1 basamak primi 2009 Bağ-Kur sigortalısıyım. Ödeyeceğim prim oranı artacak mı? Mevcut uygulamada Bağ-Kur sigortalılarından basamak sistemine göre % 40 oranında prim alınmakta idi. Yeni düzenleme ile bunların kazançlarıyla orantısız prim ödemelerine sebep olan basamak sistemi kaldırılarak,...
  2. Genel sağlık sigortası beni kapsama alıyor mu? Primlerimi nasıl ödeyeceğim.

Genel sağlık sigortası beni kapsama alıyor mu? Primlerimi nasıl ödeyeceğim.

İşsizlik ödeneği almaktayım. Genel sağlık sigortası beni kapsama alıyor mu? Primlerimi nasıl ödeyeceğim. İşsizlik ödeneği alanlar da genel sağlık sigortası kapsamında olup, sağlık sigortası primleri Türkiye İş Kurumu tarafından ödenecektir.
  3. Bugün işsiz kalan bir sigortalı 6 ay süreyle ücretsiz tedavi olabiliyordu....

Bugün işsiz kalan bir sigortalı 6 ay süreyle ücretsiz tedavi olabiliyordu....

ssk 6 ay sigortalı tedavi süresi işsizlik sigortası tedavi ssk süresi kullanım Bugün işsiz kalan bir sigortalı 6 ay süreyle ücretsiz tedavi olabiliyordu. Şimdi bu hak ellerinden mi alınıyor? Genel sağlık sigortasının yaşama geçirilmesi ile hiçbir birey genel sağlık sigortası kapsamından çıkamayacaklardır. Sadece başka bir kapsamda genel sağlık sigortalısı olacaklardır. Prim ödeme gücü...
  4. Genel Sağlık Sigortası için  Prim Ödeyecek Misiniz Öğrenin

Genel Sağlık Sigortası için Prim Ödeyecek Misiniz Öğrenin

genel sağlık sigortası prim sorgulama prim sorgulama Merhaba Sevgili melek'ler, bu sayfamızda Genel Sağlık sigortası başvurusu yapanlar için prim ödeme öğrenme yani pirim sorgulama linkini aktarıyor ve bilgiler paylaşıyoruz sizlerle. Genel Sağlık Sigortası tescil bilgilerine artık internetten ulaşabilirsiniz. SGK Başkanı Fatih Acar, "Gelir testi yaptıranlar, TC kimlik numarası ve...
  5. işsizim işsiz :)

işsizim işsiz :)

kahve falımda eyfel kulesi,kız kulesi,kral tacı 3 tane, büyük harflerle ali,gemi,kaplumbağa,kocamaaaaan bir balık çıktı balığı biliyom kısmet demek hala karşılaşamadım ne aşkta ne parada onu pas geçtim de diğerleri ne demek ki acaba :)

Sayfayı Paylaş