İştah nasıl kesilir kesmek için neler yemeliyim?

M

Mudurnuluu

Forum Okuru
İştah nasıl kesilir kesmek için neler yemeliyim?

İştah kesmek için ne yapmalı melek kadınlar kulübü iştah kesmek için ne yemeli forumda.​

Bu aralar iştahım çok açık kendimi durduramiyorum vallahi size böyle bir şey oluyor mu cok merak ediyorum. İştah kesici bir şeyler var mı? İştah kesmek için ne yapmalı? İştah ha deyince kesilir mi hemen acaba? İştahımın kesilmesini istiyorum ben. Ne yesem ne içsem bilemiyorum. Bunun sınırını da koyamıyor insan yedikçe yiyorsun ama nasıl duracağımı lütfen söyleyin.

images (14).jpeg

Merhabalar
Bazen hepimiz bogazimiza düşkün olabiliyoruz. Durduramadığımız zamanlar oluyor zaman zaman. Tabii nerede duracagimizi bilmemiz de gerekiyor. Freni patlayan araba nasıl duramaz ise işte iştahı açık bir insan da duramaz. Sizin için iştah kesmek için ne yapmak gerekir yazımızda derledik.

"İştah kesmek için ne yapmak gerekir"​

• Yemeklerden önce bol su içmek
  • Yine yemeklerden önce bir elma yemek
  • Yulaf ezmesi tokluk sağlayabilir
  • Yumurta hem doyurucu hem de uzun süre aciktirmaz
  • Meyvelerle tatlilarla birlikte tarçın tüketin
  • Sebze ve salata bol tüketin
  • Az az sık sık yiyin
  • Zencefil çayı tüketmek iştah kesecektir
Dediklerimize uyarak biraz olsun iştahınızı kesebilirsiniz belki. Gün içinde yoğurt içine yulaf ekleyerek hem az kalori almış olursunuz hem de tok tutar sizi. Su tüketmeyi kesinlikle ihmal etmeyin. Aşağıdaki linkte "iştah kesen tok tutan baharatlar" yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Geri