İstanbul Çevresindeki Tatil Mekanları 2013

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
İstanbul Çevresindeki Tatil Mekanları 2013
istanbula yakın tatil mekanları
istanbul çevresi tatil yerleri
istanbul çevresi tatil beldeleriSevgili melekler, gerçi her yıl aynı şeyler söyleniyor ama bu yaz gelmiş geçmiş en sıcak yazlardan birini yaşayacakmışız. Tabi hal böyle olunca insanın daha bir tatile gidesi geliyor. Eğer İstanbul'da oturuyorsanız ve işleriniz çok yoğunsa, ya da tatil için çok fazla bütçe ayıramayacaksanız, İstanbul çevresindeki tatil yerleri işinizi görecek, sizi dinlendirmeye ve eğlendirmeye yetecektir..


AĞVA: İstanbul'a 100 km. uzaklıktaki Ağva kumsalı, koyları ve kayalıkları ile tam bir dinlenme mekanı. Eğer sizde huzurlu bir ortamda sakin bir tatil istiyorsanız Kilim koyu, Gelin Kayası, Saklı göl'ü mutlaka ziyaret etmelisiniz.

BURGAZADA: İstanbul trafiğinden uzakta sakin ve romantik bir ortam arıyorsanız Burgaz ada tam size göre. Ada çam ormanları, sahilleri ve zarif ahşap köşkleriyle güzel bir tatil yeri olabilir.

HEYBELİADA: İstanbul'un en yeşil adasıdır. Kabataş'tan kalkan deniz otobüsleri yaklaşık 40 dakika, Kartal'dan kalkan motorlar ise yaklaşık 30 dakikada adaya varmaktadır.

KARABURUN: Çatalca'ya bağlı bir sahildir. Mükemmel plajı ve koyu ile misafirlerini layıkiyle ağırlamaya hazırdır. İstanbul'a doğru 13 km lik bir plajı bulunmaktadr.
 

Benzer İçerikler

aSqimSin
Cevaplar
1
Görüntüleme
5K
*MeleK*
*MeleK*
*MeleK*
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
*MeleK*
*MeleK*
PaSikA
Cevaplar
6
Görüntüleme
14K
shihhuial
S
LaViNYaM
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
LaViNYaM
LaViNYaM
Üst