1. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.258
  Beğenilen Mesajlar:
  2.402
  Ödül Puanları:
  113

  İstanbul saç ekim merkezleri ve fiyatları

  Konu, 'Saç Bakımı' kısmında *BEYZA* tarafından paylaşıldı.

  Saç Ekim Fiyatlarını belirleyen en önemli etken, Saç dikimi esnasında verilen emektir. Genel olarak saç ekimi için gerekli olan maliyetler sabit iken, harcanan emeğe karşılık istenen ücretler farklılıklar gösterebiliyor. Saç ekimini hemşireye veya teknisyenlere yaptırırsanız maliyetiniz biraz daha düşecektir. Doktor veya saç ekim uzmanlarının vermiş oldukları emeğe daha yüksek fiyatlar istenmektedir.


  Önce ki zamanlarda saç ekim yöntemi olarak kullanılan FUT yöntemi, harcanan emeğin aynı olmasına rağmen, kliniklerde fiyat konusunda değişiklikler gösterebilmektedir. Burada fiyat açısından en belirleyici durum, kiliniğin saç ekimini kaça mal ettiğidir. Saç ekim uzmanlarını bir araya getirebilen kliniklerde, bir günde 5 kişiye kadar saç ekimi yapılabildiği için, bu kliniklerde, Yaklaşık 1500 lira gibi düşük maliyetlerle saç ekimi yapılabilmektedir. Ancak ismini ön plana çıkarmış, Lüks semtlerde bulunan Saç ekim merkezleri ise, 3000 Euro gibi yüksek ücretler talep edebilmektedirler.
  < Konu Resmi..>


  Saç ekimi Mecidiyeköy, Saç ekimi fiyatları,istanbul-sac-ekimi-fiyatları ve merkezleriSaç ekimi fiyatlarının pahalı veya daha ucuz olmasını belirleyen bir diğer önemli sebep ise, Saç ekimi yapılacak olan kişi sayısıdır. Kişi sayısı ne kadar fazla olursa, saç ekim ücreti o kadar düşük olur. Ayrıca yılın bazı dönemlerinde de, klinikler sabit giderlerini karşılamak için kampanyalar yapabilmektedir. örneğin kış aylarında bu tür klinikler çokça kampanya yapmaktadır. Saç ekimi için ideal dönemdir.

  Yukarıda ki durum yaz aylarında ise tam tersine dönmektedir. Özellikle yurt dışından gelen kişiler, yaz aylarında saç ekim fiyatları ‘nın artmasına sebep olurlar. Bu yüzden saç ektirmek istiyorsanız , kış aylarında kliniklerin kampanyalarını takip edebilirsiniz.
  FUE yöntemiyle yapılan Saç ekiminde fiyatlar farklılıklar gösterebilmektedir.
  Bunun en büyük sebebide, FUT yöntemini kullanan klinikler, Kişiyi bu yönteme yöneltmek için, FUE saç ekimi yöntemine yüksek ücretler istemesidir. 1 graft 8-10 Euro gibi…
  FUE Saç ekim yöntemi kullanan kliniklerin ise 1 graft için verdikleri fiyat genellikle 3-5 EURO arasında değişmektedir.

  Saç Ekimi Yaptıracaklara Öneriler

  Saç ekimi yaptırmayı düşündüğünüz merkezlerle, Mail veya telefon yoluyla iletişime gectiğinizde, fiyat bilgisi için Kliniğimize gelmeniz gerekir deniyorsa, bu sizi oraya getirtip ikna etmeye çalışacakları anlamına gelir. Aksi halde Saç ekiminin maliyeti aşağı yukarı bellidir ve size telefonda bile bir fiyat sunabilirler.
  Şayet, Size telefonda söylenen fiyat çok cazip ve düşük bir fiyat ise, bunun da bir yem olduğunu, yine sizi kliniğe getirmek için bir çaba olduğunu biliniz.
  Saç ekimi fiyatı soruldugunda size 3000 EURO gibi bir fiyat söyleniyorsa, bu kliniğin üst düzey geliri olan kişilere hitap ettiğini biliniz.
  Fue ile Fut fiyatları aynı ise, bu size seans ücretlerinin verildiği anlamına gelir. Kaç graft saç ekileceği konusunda mutlaka bir konuşma yapmalısınız.
  Son Söz : FUE saç ekim yöntemi için uygun sayılabilecek fiyat 1 graft 1 Euro civarında olanıdır. Daha düşük söylenen fiyatlarda, Saç ekim kalitesinin düşebileceğini göz önünde bulundurun mutlaka. Bu rakamları dikaktli ce analiz edip, iletişime geçtiğiniz saç ekim merkezlerinin internette bıraktıkları izlenimleri de mutlaka takip edin.
   
 2. Brinsipal

  Brinsipal Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  14 Nisan 2017
  Mesajlar:
  3
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  3
  Kaş ekimi operasyonu için düşünüyorum. Fiyatların ucuzladığını biliorum ancak görüşmeye gitmeden merkezler fiyat vermiyorlar ve İstanbul'da fiyatları diğer şehirlere göre çok değişiyo. İzmirde yaptırmak istemiyorum. Kaş ekimi ile ilgili de internette fiyat bilgisi yazmamışlar. Benim sol kaşımın ortasında 10 kıllık bi boşluk var orası hiç bi şekilde çıkmıyor ve çok kötü duruyor kıl tekniği ile boyatmak yerine oraya ekim yaptırmayı düşünüyorum. 1000 tl falan tutacaktır diye düşünüyorum.
   
 3. *BEYZA*

  *BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  16.258
  Beğenilen Mesajlar:
  2.402
  Ödül Puanları:
  113
  Ya Allah sizi bu aziz mübarek gün kahretsin inşallah ! Reklam vermek için üye oluyor reklam linkiyle dolu konular açıyorsunuz reziller !! Reklam vermek istiyorsanız ÜCRETLİ adam gibi gelin başvuru yapın.Böyle fırıldaklık yapmayın !! Sizlerle uğraşmaktan gına geldi. Tekrar üyelik girişimi ve reklam linki verirseniz hakkınızda işlem başlatılır !
   
 4. liya

  liya Üye Üye

  Kayıt:
  22 Nisan 2017
  Mesajlar:
  130
  Beğenilen Mesajlar:
  11
  Ödül Puanları:
  18
  saç ekim merkezlerin de sadece erkeklere saç ekimi uygulanmıyor bunun yanın da bayanlara kaş ekimi, dökülen saçlara tekrar ekim işlemleri gibi yöntemlerde uygulanıyor. Ayrıca saç ekimi için mutlaka seçeceğiniz klinik profosyonel olmalı eğer olumlu bir sonuç almak istiyorsanız bunun mutlaka bu şekil de olması gerekiyor tek seansta mükemmel sonuçlar veren yerler var mesela istanbul da arena med şiddetle tavsiye edebileceğim bir klinik. Benim eşim orda saç ektirdi inanılmaz bir ekip çalışmaları var çok ilgililer serkan aydın ve ekibi saç ekimi sonrasın da ekim yapılan kişiyle çok güzel bir ileşitim kurarak sizi bilinçli bir şekil de yönlendiriyorlar
   
 5. liya

  liya Üye Üye

  Kayıt:
  22 Nisan 2017
  Mesajlar:
  130
  Beğenilen Mesajlar:
  11
  Ödül Puanları:
  18
  Bu arada eşimin ödediği fiyat otel dahil 6 milyar küsür civarı yaklaşık bir ay kadar önceki fiyat bu.. daha uzuca da saç ekimi yapan yerlerin olduğunu biliyorum çevremden de ucuz saç ektirenler var ama eşime ekilen saçları görünce inanamıyorlar resmen boş yer kalmadı yaklaşık 9700 kök saç ekildi dediğim gibi tekrar tekrar seanslara gidip sürekli bir saç ekimi yaptırmak istemiyorsanız mutlaka saç ektireceğiniz kliniği ve ekibi çok iyi seçmelisiniz. kolay bir işlem de değil yaklaşık 12 saat süren bir operasyonla saç ekimi gerçekleşiyor
   
 6. sinan

  sinan Forum Okuru

  Selam arkadaşlar iş yoğunluğu stres derken saçlarımda çok dökülmeler oldu. Yaşımda bir hayli büyük görünüyordu. Bende ekim yaptırmaya karar verdim. Ekimimi İstanbul da Mega Hair Trans da ekim kordinatörü Gülten Ünveren hanıma yaptırdım. Organik saç ekimi oldu. Saç köklerim ensemden alındı. Ekim için sadece 1 buçuk günümü ayırdım. İlk gün ekimim yapıldı ertesi gün ise ilk yıkamam yapıldı. Gerekli ilaçları şampuanları hediye ettiler bana. Normal hayatıma devam ettim ben. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. 5. ayda saçlarım çıkmaya başladı. Ensemde de iz veya yara olmadı. Eskisine göre daha yakışıklı oldum bile diyebilirim. Fotoğraflarım aşağıda mevcuttur. Ekim yaptırmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  https://i.hizliresim.com/vpOg7A.jpg

  https://i.hizliresim.com/1g8Y0B.jpg
   
İstanbul saç ekim merkezleri ve fiyatları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Maya Estetik Cerrahi ve Saç Ekimi Kliniği

  Maya Estetik Cerrahi ve Saç Ekimi Kliniği

  saç ekimi anadolu yakası anadolu yakası saç ekim merkezleri istanbul ekim merkezleri istanbul maya estetik caddebostan Estetik cerrahi plastik cerrahi'nin en fazla ilgi çeken ve en çok gelişmeye açık bölümlerinden biridir. Her geçen gün yeni teknik ve ürünlerin kullanılmaya başlanması ile hem seçenekler artmakta, hem de daha etkili sonuçlar elde edilmektedir. Bu durum başvuran kişilerin...
 2. İstanbulda Bulunan Tüp Bebek Merkezleri adres ve telefonları

  İstanbulda Bulunan Tüp Bebek Merkezleri adres ve telefonları

  istanbul tüp bebek merkezi tüp bebek merkezleri istanbul istanbulda merkezleri istanbuldaki İstanbul'da Bulunan Tüp Bebek Merkezleri ve Adresleri: Asagida bulunan listemizde İstanbul ilimizde yeralan tüp bebek merkezleri ve adreslerini gorebilirsiniz. Acıbadem Hastanesi Üreme Sağlığı Merkezi Telefon: 0216 544 44 00 - 0216 544 43 00 Fax : 0 216 326 71 67 Adres:...
 3. İstanbul Kadın ve Aile Sağlığı Merkezleri

  İstanbul Kadın ve Aile Sağlığı Merkezleri

  sefaköy kadın sağlığı merkezi aile sağlığı merkezi istanbul istanbul aile sağlık merkezleri merkezleri sağlık İstanbul il sınırları içerisinde bulunan kadın ve aile sağlığı konusunda hizmet veren yerlerin adres ve telefon numaralarını sizler için veriyorum Kadın ve Aile Sağlığı Hizmeti Nedir? İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin İstanbul’da yaşayan kadınların sağlığını korumak, onları bilinçli...
 4. En ucuz saç ekimi İstanbul

  En ucuz saç ekimi İstanbul

  Arkadaşlarım ya ben 2014 yılında saç ektireceğim de en ucuz saç ekimi nereden yapılıyor yani bana istanbul ve ankara bölgesinde ucuza saç ekimini kaliteli yapabilecek ve öncelikle de tavsiye edebileceğiniz bir kaç yer var mı ben az öncede sizlere fue yöntemini sormuştum hadi haber bekliyorum arkadaşlarım kurtarın beni bu kellikten.
 5. Sevgililer Günü İstanbul Otelleri, Paket Programları ve Fiyatları 2014

  Sevgililer Günü İstanbul Otelleri, Paket Programları ve Fiyatları 2014

  sevgililer günü otel programları, sevgililer günü istanbul programları, sevgililer günü 2014 Sevgili melekler, yaklaşan Sevgililer Günü sebebiyle İstanbul'un en şık otelleri birbirinden nezih programlar hazırladı. Sevdiğinizle birlikte katılabileceğiniz bu gecelerde doyasıya eğlenecek, muhteşem bir gecede sevdiğinizle birlikte başbaşa harika saatler geçireceksiniz. Aşağıda 2014 Sevgililer...

Sayfayı Paylaş