gebe
 1. BEYZA21

  BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

  Kayıt:
  21 Aralık 2011
  Mesajlar:
  14.191
  Beğenilen Mesajlar:
  2.007
  Ödül Puanları:
  113

  İstanbul saç ekim merkezleri ve fiyatları

  Konu, 'Saç Bakımı' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

  Saç Ekim Fiyatlarını belirleyen en önemli etken, Saç dikimi esnasında verilen emektir. Genel olarak saç ekimi için gerekli olan maliyetler sabit iken, harcanan emeğe karşılık istenen ücretler farklılıklar gösterebiliyor. Saç ekimini hemşireye veya teknisyenlere yaptırırsanız maliyetiniz biraz daha düşecektir. Doktor veya saç ekim uzmanlarının vermiş oldukları emeğe daha yüksek fiyatlar istenmektedir.


  Önce ki zamanlarda saç ekim yöntemi olarak kullanılan FUT yöntemi, harcanan emeğin aynı olmasına rağmen, kliniklerde fiyat konusunda değişiklikler gösterebilmektedir. Burada fiyat açısından en belirleyici durum, kiliniğin saç ekimini kaça mal ettiğidir. Saç ekim uzmanlarını bir araya getirebilen kliniklerde, bir günde 5 kişiye kadar saç ekimi yapılabildiği için, bu kliniklerde, Yaklaşık 1500 lira gibi düşük maliyetlerle saç ekimi yapılabilmektedir. Ancak ismini ön plana çıkarmış, Lüks semtlerde bulunan Saç ekim merkezleri ise, 3000 Euro gibi yüksek ücretler talep edebilmektedirler.
  < Konu Resmi..>


  Saç ekimi Mecidiyeköy, Saç ekimi fiyatları,istanbul-sac-ekimi-fiyatları ve merkezleriSaç ekimi fiyatlarının pahalı veya daha ucuz olmasını belirleyen bir diğer önemli sebep ise, Saç ekimi yapılacak olan kişi sayısıdır. Kişi sayısı ne kadar fazla olursa, saç ekim ücreti o kadar düşük olur. Ayrıca yılın bazı dönemlerinde de, klinikler sabit giderlerini karşılamak için kampanyalar yapabilmektedir. örneğin kış aylarında bu tür klinikler çokça kampanya yapmaktadır. Saç ekimi için ideal dönemdir.

  Yukarıda ki durum yaz aylarında ise tam tersine dönmektedir. Özellikle yurt dışından gelen kişiler, yaz aylarında saç ekim fiyatları ‘nın artmasına sebep olurlar. Bu yüzden saç ektirmek istiyorsanız , kış aylarında kliniklerin kampanyalarını takip edebilirsiniz.
  FUE yöntemiyle yapılan Saç ekiminde fiyatlar farklılıklar gösterebilmektedir.
  Bunun en büyük sebebide, FUT yöntemini kullanan klinikler, Kişiyi bu yönteme yöneltmek için, FUE saç ekimi yöntemine yüksek ücretler istemesidir. 1 graft 8-10 Euro gibi…
  FUE Saç ekim yöntemi kullanan kliniklerin ise 1 graft için verdikleri fiyat genellikle 3-5 EURO arasında değişmektedir.

  Saç Ekimi Yaptıracaklara Öneriler

  Saç ekimi yaptırmayı düşündüğünüz merkezlerle, Mail veya telefon yoluyla iletişime gectiğinizde, fiyat bilgisi için Kliniğimize gelmeniz gerekir deniyorsa, bu sizi oraya getirtip ikna etmeye çalışacakları anlamına gelir. Aksi halde Saç ekiminin maliyeti aşağı yukarı bellidir ve size telefonda bile bir fiyat sunabilirler.
  Şayet, Size telefonda söylenen fiyat çok cazip ve düşük bir fiyat ise, bunun da bir yem olduğunu, yine sizi kliniğe getirmek için bir çaba olduğunu biliniz.
  Saç ekimi fiyatı soruldugunda size 3000 EURO gibi bir fiyat söyleniyorsa, bu kliniğin üst düzey geliri olan kişilere hitap ettiğini biliniz.
  Fue ile Fut fiyatları aynı ise, bu size seans ücretlerinin verildiği anlamına gelir. Kaç graft saç ekileceği konusunda mutlaka bir konuşma yapmalısınız.
  Son Söz : FUE saç ekim yöntemi için uygun sayılabilecek fiyat 1 graft 1 Euro civarında olanıdır. Daha düşük söylenen fiyatlarda, Saç ekim kalitesinin düşebileceğini göz önünde bulundurun mutlaka. Bu rakamları dikaktli ce analiz edip, iletişime geçtiğiniz saç ekim merkezlerinin internette bıraktıkları izlenimleri de mutlaka takip edin.

   
İstanbul saç ekim merkezleri ve fiyatları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. İstanbulda Bulunan Tüp Bebek Merkezleri adres ve telefonları

  İstanbulda Bulunan Tüp Bebek Merkezleri adres ve telefonları

  istanbul tüp bebek merkezi tüp bebek merkezleri istanbul istanbulda merkezleri istanbuldaki İstanbul'da Bulunan Tüp Bebek Merkezleri ve Adresleri: Asagida bulunan listemizde İstanbul ilimizde yeralan tüp bebek merkezleri ve adreslerini gorebilirsiniz. Acıbadem Hastanesi Üreme Sağlığı Merkezi Telefon: 0216 544 44 00 - 0216 544 43 00 Fax : 0 216 326 71 67 Adres:...
 2. İstanbul Kadın ve Aile Sağlığı Merkezleri

  İstanbul Kadın ve Aile Sağlığı Merkezleri

  sefaköy kadın sağlığı merkezi aile sağlığı merkezi istanbul istanbul aile sağlık merkezleri merkezleri sağlık İstanbul il sınırları içerisinde bulunan kadın ve aile sağlığı konusunda hizmet veren yerlerin adres ve telefon numaralarını sizler için veriyorum Kadın ve Aile Sağlığı Hizmeti Nedir? İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin İstanbul’da yaşayan kadınların sağlığını korumak, onları bilinçli...
 3. Saç Dökülmesinin Nedenleri ve Saç Ekimi

  Saç Dökülmesinin Nedenleri ve Saç Ekimi

  Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
 4. Clinic İstanbul Kadın Sağlığı ve Estetik Merkezi Nerede biliyor musunuz

  Clinic İstanbul Kadın Sağlığı ve Estetik Merkezi Nerede biliyor musunuz

  Arkadaşlar benim Clinic İstanbul Kadın Sağlığı ve Estetik Merkezine gitmem lazım ama nerede bilmiyorum aranızda Clinic İstanbul Kadın Sağlığı ve Estetik Merkezi Nerede bilen var ise bana yazsın lütfen
 5. En ucuz saç ekimi İstanbul

  En ucuz saç ekimi İstanbul

  Arkadaşlarım ya ben 2014 yılında saç ektireceğim de en ucuz saç ekimi nereden yapılıyor yani bana istanbul ve ankara bölgesinde ucuza saç ekimini kaliteli yapabilecek ve öncelikle de tavsiye edebileceğiniz bir kaç yer var mı ben az öncede sizlere fue yöntemini sormuştum hadi haber bekliyorum arkadaşlarım kurtarın beni bu kellikten.

Sayfayı Paylaş