İstanbul'da 5 Yıldızlı Otellerde ki İftar Fiyatları

T

TİTAN

Forum Okuru
İstanbul'da 5 Yıldızlı Otellerde ki İftar Fiyatları
iftar fiyatları 2012
otellerde iftar
otellerde iftar fiyatları

Sevgili melekler, gitsek te gitmesek te televizyon ekranlarından ya da internet ortamından görüp beğendiğimiz, birbirinden muhteşem sofralarla imrendiğimiz İstanbul'da ki 5 yıldızlı otellerde iftar fiyatları ne kadar merak ediyor musunuz ? Biz merak ettik ve araştırdık, işte 5 yıldızlı otellerde iftar fiyatları 2012 .. :)

four_seasons-236.jpg

FOUR SEASONS BOSPHORUS: 160 TL

ciragan_palace_kempinski-146.jpg

ÇIRAĞAN PALACE KEMPINSKI: 155 TL

ceylan_intercontinental-51.jpg

CEYLAN INTERCONTINENTAL ISTANBUL: 145 TL

the_marmara_esma_sultan-283.jpg

THE MARMARA ESMA SULTAN: 130TL

hilton_ist-9e.jpg

HILTON ISTANBUL: 125TL

conrad_ist-46.jpg

CONRAD ISTANBUL: 110 TL

grand_hyatt-3.jpg

GRAND HYATT ISTANBUL: 105 TL

the_marmara_taksim-255.jpg

THE MARMARA TAKSİM: 90 TL

marriott_asia-f5.jpg

ISTANBUL MARRIOT HOTEL ASIA: 89 TL

yuhhh fiyatlara bak be :D bu bizim evin kaçççççç günlük öğün paraları anammm dudağım uçukladı :D ben en iyisi evimi lüks otelmiş gibi kullanayım ve öyle yemek yapayım hahaha

yuhhh fiyatlara bak be :D bu bizim evin kaçççççç günlük öğün paraları anammm dudağım uçukladı :D ben en iyisi evimi lüks otelmiş gibi kullanayım ve öyle yemek yapayım hahaha

Vallahi doğru diyorsun gonca, bu fiyatlarla kaç kişilik mükellef sofralar hazırlanır, küş sütü bile olur içinde :D:D

Bir de bu tek kişilik fiyat düşün 4 kişi gittiğini, küçük bir servet hahaha

Vallahi doğru diyorsun gonca, bu fiyatlarla kaç kişilik mükellef sofralar hazırlanır, küş sütü bile olur içinde :D:D

Bir de bu tek kişilik fiyat düşün 4 kişi gittiğini, küçük bir servet hahaha

ben böyle yerlerde yemek yesem boğazımda kalır yaa yiyemem ki :D:D valla titoş doğru söylüyosun.uzak dursun amannnn hahaha

Geri