1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0

İstanbuL'Da Bir AyRıLık..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

[​IMG] En son Öptüğümde yanağından Karşısında Sigara içiyorduk kızkulesinin.. Vedaya hazırlanan Bir tonu vardı sanki İzmariti topuğunda ezerken Kurduğun son cümlede Titreyen sesinin.. Anlamıştım, “Bu çiçekleri Denizde yüzdürelim mi? ” dediğinde Ellerini bir daha tutamayacağımı.. Ve hep merak ederdim Yüzümün güldüğü banklarda Hangi gün ağlayacağımı...

O geceden sonra
    Az konuşur oldum.. Lal kalınca insan Düşleri coşuyor bu sefer Şairlik bulaşıyor yalnızlıktan Malum.. İnanır mısın Kaç zaman geçti Hala didişip duruyorum Hayal ve gerçeğin kavgasıyla.. Ama biliyorum, O güller Gökte bir yıldızın yanına ilişti Çığlık çığlığa bir martı gagasıyla...

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: İstanbuL'Da Bir AyRıLık..
    emeğine sağlık canım teşekkürler:)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: İstanbuL'Da Bir AyRıLık..
    paylaşım için saol canım emeğine sağlık

İstanbuL'Da Bir AyRıLık.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Zamanlar İstanbul'da...

Bir Zamanlar İstanbul'da...

Bir Zamanlar İstanbul'da...
  2. bir çiftin ayrılık mektubu...

bir çiftin ayrılık mektubu...

erkeğe ayrılık mektubu evli erkeğe mektup senelik evliliğimizde sana iyi bir eş olmaya çalıştım ve zannedersem de oldum, ama hiçbir zaman senden bunun karşılığını görmedim. Hele şu son iki hafta benim için bir cehennemden farksızdı. Bugün Patronun beni arayıp senin bugün işten ayrıldığını söylediğinde bu artık bardağı taşıran son damla olmuştu. geçen hafta eve geldiğinde, ne...
  3. Bir Çiftin Ayrılık Mektupları..

Bir Çiftin Ayrılık Mektupları..

Sevgili eşime, 7 senelik evliliğimizde sana iyi bir eş olmaya çalıştım ve zannedersem de oldum, ama hiçbir zaman senden bunun karşılığını görmedim. Hele şu son iki hafta benim için bir cehennemden farksızdı. Bugün Patronun beni arayıp senin bugün işten ayrıldığını söylediğinde bu artık bardağı taşıran son damla olmuştu. geçen hafta eve geldiğinde, ne saçlarımdaki değişikliğin ne de...
  4. Bir Ayrılık Mektubu…

Bir Ayrılık Mektubu…

Bunlar sana son sözlerim sevgili, gidiyorum. İçimde birikmiş kırgınlıklarımla, sana olan aşkımı cebime koydum, artık gidiyorum. Elimden gelen her şeyi yapsam da, bu sevdayı yürütemedim. Seni ya da kendimi suçlamak niyetinde değilim. Türk filmlerindeki gibi, ayrı dünyaların insanlarıyız sanırım. Eskiden güldüğüm o filmlerin ne kadar gerçek olduğunu şimdi anlıyorum. O kadar canım acıyor ki şu...
  5. Bir Adım Sonrası Ayrılık..

Bir Adım Sonrası Ayrılık..

İçimde gizliden gizliye sakladıklarım vardı ya hani Yüreğimde beslediğim,her şeyden koruduğum izler vardı ya hani işte ben tümünü sana vermeye geldim bu gece Sığabildiği kadarını bu geceye, arta kalanları gündüzlerine İnsanın rahatlıkla sığınabileceği kadar parlaktı bakışlarınAlev alev yakıyordu gözlerinSeni,gözlerine yandığım o gün sevdim işte Hiç korkmadan ve hiç kaçmadan dikilip...

Sayfayı Paylaş