İstanbulda fal baktıranlar

burda HANDANFB kendisi reklam yapıyor bilginize....

sevgili arkadaşlar yazılarınızı okudum bende yorum yapayım dedim.Ben çok falcı denedim 3 vakit didem-soğanlık emine-dejavu kafe-sığınak-efser ana vs. vs. amacım hem fal baktırmak hem de eşimle aramın düzelmesi için gittim.Ancak çoğu falcı oldugu için biçare oldular.falları ise tutmadı hiçbirinin.burda yazamıcam hocalarada gittim bay-bayan 3 yıldır kafama göre bulamadım.geçem gün başka bir forum sitesinde Medyum Elif i gördüm kızlardan aldım nosunu ve gittim kendisine.Önce su falı baktırdım ve yıldızname ona ücretsiz baktı.Şimdide eşimle ilgili bişiler yaptı.Şu an açıkcası reklamını yapmak istemem ama kahve su falı ve muska gibi konularda çok deneyimli cinli tikli biri.Yıllardır çok para döktüm falcılara hocalara ancak benim artık adresim burası.Bizim dairedeki bütün iş arkadaşlarım artık ona abone oldular.Taksim de çok para döktüm çok sıralar bekledim.Bizim bu fal merakı nolcak böle bilmiyorum.Umarım sizde falcınızı bulursunuz.Medyum Elif in adresi nette var.twetter da var

tanıdığım bir medyum kadın var hem fal hem de yıldızmane bakıyor. ben fal baktırınca yıldıznamyi ücretsiz baktı.kadın resmen kahin halkalıda oturuyor ve çok uyguna bakıyor.ünlü 2 kişilerle de resmi var.

merhabalar bu kadının halkalıaki adresini acil verebilirmisiniz bana siteye kayıtlı deilim sürekli giremiyorum ama çok lazım lütfen

bence burada medyum elifin reklamı yapılıyor ben baktırdım tek kelime bilemedi

çok ayıp bunu söylemek kendisine bende gittim burda böle çıkıpta bir kalemde kimseyi harcıyamazsın.o senin kendinden kaynaklanmıştır bence ben suan dua yazdırıyorum ve 1 yıldır ailece gideriz.adım zehra canbaz 1980 ürgüp doğumluyum adımda burda var.kadın trump towers ta ofis açmış bi gitte bak bakalım atan alabiliyormu acaba.demekki iyi medyum iyi kazanmışki ordan residans tutmuş.konuşmakla çok ayıp etmişsin.burda onun hakkında kötü yorum da yapan tek sensin.nerden bilcez senin reklamcılardan olmadıgını...

arkadaslar bende bırını tavsıye edebılırım bakırköy meydanında medyum filiz hanımı öneriyorum gercekten çok güzel bakıyor anlatımıda cok güzel

merhaba bizde gitmeyi düşünüyoruz ama aradım açmadı telefonu fiyatı nedir öğrenebilirmiyim

selam,
medyum elifi çok merak ediyorum,
bunca kişi iyi birşeyler yazmış ama nedir ne değildir güvenemedim..
araştırıp gitmeyi planlıyorum,
kahveye 25 tl mi veriyoruz?
su ve tarot farklı mı?
yada tılsım yapılırsa onun fiyatlarıda işe göre değişiyor mu??

Geri