Istanbullular bir el atin :)

evet canım en iyisini kapalı çarşıdan bulursun çeşidi bol yani.küçükçekmecede bildiğim alışveriş merkezide armonipark var bi ama orda abiye varmıdır bilemiyorum

armonide bulur ayrıca sirinevlerin orda yeni açılan alışveriş merkezi var ordada bulursun yoksa bakırköy yakın orda bulursun canım ayrıca cumartesi günleri pazarıda var orasınıda gezmeni tavsiye ederim canım abiye olarak degil ama pazarı güzel gelmişken bir bak derim ben

Tsk ederim kizlar mutlaka bakacam oralarada...Pazarlari cok severim :D kesin giderim maksat gezmek olsun ;)

Aaa bak kapalı çarsı yakınlarında mercan yokuşu var orda abiyecıler sokagı var orayıda es gecme hem son moda hemde uygun fiyata..

Cok cok sagolun canlarim söylediginiz yerleri yazdim :D alinca sectigim elbiseyi koyarim buraya...Yazan ellerinize dert görmesin...

Ümraniye çarşıda çeşit çeşit oluyorlar, eminönundede bayaa var ben böyle abiye tarzı elbiseleri daha cok mağazasından aldığım icin sende benim gibi düsünüyorsan alışveriş merkezleri var birsürü git zaradan adil ışıktan vs. yerlerden al daha mantıklı yinede sen bilirsin

Geri