1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0

istanbul'u tek kareye sigdirdi

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Koca istanbul'u tek kareye sigdirdi. Daha once istanbul'un havadan cektigi fotograflarini bir kitapta toplayan hava fotografcisi Orhan Durgut[​IMG] simdi de 15 milyonluk nufusu ve Bogaz'i[​IMG] Halic'i[​IMG]
    kopruleri[​IMG] Kiz Kulesi ile butun istanbul'u bir fotografta topladi. 330
    derecelik bir aciyla cektigi bu fotograf dunyada ilk.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: istanbul'u tek kareye sigdirdi

baya uğraşmış olmalı ellerine sağlık güzel olmuş:)
    saol canım emeğine sağlık

3. tobesh

tobesh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya çakmadınız mı? Fotomontoj resmen.Fotoğrafa iyi bakın, görüceksiniz.İki kare çekilmiş köprünün ortasından birleştirilmiş.
    Tamam...Tamam... Şaka yaptım.Ama kınıyorum.İnsan çekerken bi haber verir,belki müsait değildik o an
    :sin::D

4. şeffaf yürek

şeffaf yürek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

helal olsun işin erbabı dedikleri bu olsa gerek..

istanbul'u tek kareye sigdirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul'u dinliyorum gözlerim kapalı....

İstanbul'u dinliyorum gözlerim kapalı....

istanbulu dinliyorum hikayesi istanbul u dinliyorum gözlerim kapalı hikayesi Unkapanı KöprüsÜ Rumeli Hisarı Anadolu Hisarı Dolmabahçe Sarayı ve Camii Kızkulesi Beşiktaş At Meydanı (Hipodrom) - Dikilitaşlar Divanyolu tarafından bakış Bozdoğan Kemeri- Saraçhane Süleymaniye Camii - Haliçte Surlar ve en sağda Cibali Sigara Fabrikası...
  2. Teke

Teke

Dağ keçisinin erkeği, dini sağlam ve itibar sahibi kimseye delalet eder.Rüyada keçinin erkegini görmek, görünüste heybetli, ihtiyar ve ahmak bir kimseye isarettir. Bazen de dini saglam ve sani yüce bir kimseye isarettir
  3. Sibel Can - İstanbul'u Efkar Bastı

Sibel Can - İstanbul'u Efkar Bastı

Sevgİlİm DÜn AkŞam ÜstÜ İstanbul'u Efkar Basti Dedİler Yar Sevİyorsa SÖyle Sana Nİye KÜstÜ Hanİ Kalbİ Vefadaydi Hanİ YÜzÜ Cefadaydi GÖrdÜk Onu Emİrgan'da Sandallarda Sefadaydi GÖrdÜk Onu BeyoĞlu'nda GÜzellerle Sefadaydi BoŞ Ver Aman Halİm Duman Vefasiz Bİr Yare DÜŞtÜm Benİm Halİm Çok Yaman Sevgİlİm DÜn AkŞam ÜstÜ İstanbul'u Efkar Basti Dedİler Yar Sevİyorsa SÖyle Sana Neydİ Kasti...
  4. İstanbul Tek Karede

İstanbul Tek Karede

Koca istanbul'u tek kareye sığdırdı. Daha önce istanbul'un havadan cektiği fotoğraflarını bir kitapta toplayan hava fotoğrafçısı Orhan Durgut, şimdi de 15 milyonluk nüfusu ve Boğaz'ı, Haliç'i, köprüleri, Kız Kulesi ile bütün istanbul'u bir fotoğrafta topladı. 330 derecelik bir açıyla çektiği bu fotoğraf dünyada ilk.
  5. Tek Karede İstanbul

Tek Karede İstanbul

Koca istanbul'u tek kareye sığdırdı. Daha önce istanbul'un havadan cektiği fotoğraflarını bir kitapta toplayan hava fotoğrafçısı Orhan Durgut, şimdi de 15 milyonluk nüfusu ve Boğaz'ı, Haliç'i, köprüleri, Kız Kulesi ile bütün istanbul'u bir fotoğrafta topladı. 330 derecelik bir açıyla çektiği bu fotoğraf dünyada ilk. kaynak:devtürkler.com

Sayfayı Paylaş