Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

İşte 2014 Survivor'ın Kesinleşen Yeni Yarışmacıları!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014 survivor yarışmacıları, survivor 2014 yarışmacıları, 2014 survivor ünlüler listesi

Sevgili melekler, 2014 Survivor yarışmacıları kesinlik kazanmaya devam ediyor. Tolga Karel, Serenay Aktaş ve Tolga Karel isimlerinin ardından Acun Ilıcalı 4. ve 5. ünlüler takımı yarışmacılarını da sosyal medyadan duyurdu. Milli atlet Merve Aydın ve mili voleybolcu Duygu Bal da Survivor'da yarışacak.

İşte Acun'un Twitter mesajı:

"Londra Olimpiyatları'nda koşan milli atletimiz Merve Aydın ve milli voleybolcumuz Duygu Bal Survivor da. Olimpik Survivor'a hazır olun.

< Konu Resmi..>

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    472
    Ödül Puanları:
    113
    Olimpik survivor hahaha iyi olmus bu :D

İşte 2014 Survivor'ın Kesinleşen Yeni Yarışmacıları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Wipeout'un Yeni Yarışmacıları Ünlüler Olacak!

Wipeout'un Yeni Yarışmacıları Ünlüler Olacak!

wipeout, yeni sezon, asuman krause, kimler yarışacak, ünlüler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Türk ve Yunan yarışmacıların halen yarışmakta oldukları Wipeout yarışmasının yeni bölümünde ünlüler yarışacak. Atilla Taş, Ümit Erdim, Mehtap, Sertaç Akkaya, Tony, Metin Yıldırım, Esra Sönmezer, Ebru Şam ve Senem Kuyucuoğlu'nun yarışacağı yarışma 25 Haziran'da...
  2. Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları

Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları

Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları kimlerdir lütfen Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları isimlerini listeleyin ve bilgi verin merak ettim
  3. yeni bir hayat yarışmacıları isimleri

yeni bir hayat yarışmacıları isimleri

yeni bir hayat yarışmacıları isimleri de yazarsanız çok sevinirim ben o yarışmayı geçen gördüm beğendim isimlerini merak ediyorum.
  4. 2014 Survivor Yarışmacıları Belli Olmaya Başladı

2014 Survivor Yarışmacıları Belli Olmaya Başladı

2014 survivor 2014 survivor yarışmacıları 2014 survivor yarışmacıları kim olacak 2013 Survivor yarışması yarışmayı gönüllüler takımından Hilmicem'in kazanması ile son buldu. Şimdiden 2014 Survivor yarışmacıları merak uyandırerken yarışmacıların bazıları belli olmaya başladı bile... Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği 2014 Survivor yarışmasına katılacak ünlü isimlerden biri Fenerbahçe...
  5. İşte 2014 Survivor'ın İlk Yarışmacısı!

İşte 2014 Survivor'ın İlk Yarışmacısı!

2014 survivor, 2014 survivor yarışmacıları, samet güzel Sevgili melekler, 2014 survivor yarışmasının ilk yarışmacısı kesin bir şekilde belli oldu. Türkiye gazetesinin haberine göre Acun Ilıcalı ilk yarışmacısnı açıkladı. İlk yarışmacı F.Bahçeli eski futbolcu Alex’in de tercümanlığını yapan Başkan Aziz Yıldırım’ın “Doğru mu Samet” sözüyle akıllara kazınan tercüman Samet Güzel oldu.

Sayfayı Paylaş