işte asabi astrolog burada

fırtına

Yeni Üye
Üye
işte asabi astrolog burada
asabi astrolog 20 nisan koç mu boğa mı

evet sevgili melekler burçlarınızın asabiyetini bi bakınız......

Sabırsız Koç

21 Mart-20 Nisan

Ateşle oynamayın
Sizin bu aşırı, kökten kıskançlığınız dolayısıyla kan kusturduğunuz çevre adına konuşuyorum. Yeter artık, titreyip kendinize gelin. Sizin ekstrem kariyer planlarınız yüzünden bir sürü insan harap oldu. Eğer böyle devam ederseniz, sizinle kedinin fareyle oynadığı gibi oynayacağım, bilmiş olun.

Uyuşuk BOĞA
21 Nisan-20 Mayıs

Sizi kapattıracağım
Ey alınganların önde gideni, ey boynuzlu kardeşlerim! Zodyak burcu, sizin gibi sinir olacağım bir burca sahip olduğu için kendinden utanmalı. Sizdeki bu yeme iştahı, bendeki bu sinir olduktan sonra çok meydan muhaberesi yaparız sizinle. En iyisi sizi kapattırıp yoluma devam etmek. Sizsiz burçlar alemi süper olur inanın.

Dedikoducu İKİZLER
21 Mayıs-21 Haziran

Mutsuzluk ve Abidin
Kendinizi mutsuz etme konusundaki başarınızdan dolayı size ne kadar madalya verilse azdır. Kendi ayaklarınız üzerinde durma konusunda gösterdiğiniz hassasiyeti biraz da mutlu olma konusunda gösterseniz nasıl olur acaba? Abidin, mutluluğun resmini çizebilir mi bilemem ama sizin mutsuzluğun tablosunu bir şaheser olarak ortaya çıkaracağınızdan zerre kuşkum yok.

Sarsak YENGEÇ
22 Haziran-22 Temmuz

Yan yana fotoğraf çektirelim
Her hafta olduğu gibi bu hafta da tökezleyerek yolunuza devam edebilirsiniz, izin veriyorum. Zaten sizin yukarıya doğru ilerleme yansınız yok, burcunuzun isminden dolayı. Hep yan yan gitmeye mahkumsunuz. Zaten en sevdiğiniz şarkı da 'Yanlana fotoğraf çektirelim'di değil mi? Hehehe... Çektirmeyelim, kalsın...

Kabadayı ASLAN
23 Temmuz-23 Ağustos

Yelelere fön çektirin
Peynir ekmek yer gibi racon kesme huyunuz birilerini cezbetse de bu durum benim sinirlerimi zıplatıyor. Adam olacağınız yok, aslan olarak dolaşmayı yeğliyorsunuz. Bu arada yelelerinize fön çektirip boyatsanız nasıl olur. Biraz değişiklik hem size hava katar hem de içiniz açılır.

Kuruntulu BAŞAK
24 Ağustos-23 Eylül

Kuruntularınıza hava aldırın
En küçük mevzuları hallaç pamuğu gibi attırıp kendinizi ve etrafınızı mahvetmekte üzerinize yok. Süpersoniksiniz valla. Arada bir kuruntularınızı kuru temizlemeciye bıraksanız ya da parklara çıkarıp dolaşsanız ne güzel olurdu oysa. Ha bu arada sizin beyninize oksijen giderse belki biraz açılırsınız. Yoksa sizi burada sinir katsayılarımla ben açmaya çalışırım ki düşmanıma bile tavsiye etmem doğrusu.

Dengesiz TERAZİ
24 Eylül-23 Ekim

Çete misiniz?
Gezegeninizin etrafındaki takım yıldızlarına bakılırsa bir tür çete oluşumu içerisindesiniz. Siz gözaltına alınmadan önce benim sizi göz altında tutmamda fayda var sanırım. Bu arada fazla alıklaştınız, evden çıkarken kazağı ters giymeniz yetmiyormuş gibi farklı renklerde çorap giyerek beni şaşırtıyorsunuz. Yengeyle birlikte sizi dengeye davet ediyorum.

Zehirli AKREP
24 Ekim-22 Kasım

Meşgulseniz rahatsız etmeyeyim
Her zaman olduğu üzere bu hafta da yine koşuşturmacalar içindesiniz. İyi de adama sormazlar mı, 'kardeşim ben bütün işlerimi senin meşguliyetine göre ayarlamak zorunda mıyım?' diye. Demek ki sormayan arkadaşlardan örmüşsünüz etrafınızı. Madem yine meşgul çalıyorsunuz, bu hafta rahatsız etmeyeyim sizi. Ama faturaya da katlanırsınız.

Palavracı YAY
23 Kasım-21 Aralık

Biraz yana kay...
Aziz gezegenin talihsiz yavruları, hepinize yeni bir haftaya girerken sevgilerimi sunarım. Özünüzde var olan iyilikseverlik maalesef hayatta batmanıza engel olamıyor. Bu yüzden iyilikseverliğinize katkı olarak biraz hedeflerine odaklanan bir kişiliğe bürünmeniz şart. Eğlenceyle, laklakla ömür geçer mi evladım ya? Yazık etmeyin kendinize... Şimdi biraz yana kay da oturayım.

Dikkafalı OĞLAK
22 Aralık-20 Ocak

Hepiniz ayrı bir cins
Sizin erkeğiniz ayrı, kadınınız ayrı bir cins kardeşim. Ne söylesem beni de etrafınızdakileri de tersleyeceksiniz eminim. Kızları fazla hayalperest iken erkeklerin de gerçekçi olacağım diye kendini paralaması yok mu? Gözümden düşürüyor sizi. Doğal akışa bırakın kendinizi...

Terelelli KOVA
21 Ocak-19 Şubat

Burç değil brunch...
Dağ-bayır, dere-tepe sizin için uygun değil. Siz tam olarak salon erkeği ve kadınısınız. Elinizi sıcak sudan soğuk suya değdirmemek, burnunuzdan kıl aldırmamak, ayva piş ağzıma düş felsefesinin yılmaz savunucularından birisi olarak size saygılar sunuyorum. Ve müsaadenizle artık size Kova burcu değil brunch'ı demek istiyorum. Bu pazar kim bilir yine hangi brunch masasında keyif çatıyorsunuzdur.

Sefil BALIK
20 Şubat-20 Mart

Ba-balık!
Oturduğunuz yerde fotosentez yapmaktan dolayı evde ihtiyarlayacaksınız. Genç bir balıkken babalık kıvamına gelmenize ramak kaldı. Lütfen herkesi birer olta olarak görmekten vazgeçip kendinize arkadaş seçseniz fena olmaz. Hayatla yaptığınız doksan derecelik açıyı eritmeye çalışın. Yoksa siz eriyeceksiniz

kaynak:devtürkler

Son düzenleme:
Kuruntulu BAŞAK
24 Ağustos-23 Eylül

Kuruntularınıza hava aldırın
En küçük mevzuları hallaç pamuğu gibi attırıp kendinizi ve etrafınızı mahvetmekte üzerinize yok. Süpersoniksiniz valla. Arada bir kuruntularınızı kuru temizlemeciye bıraksanız ya da parklara çıkarıp dolaşsanız ne güzel olurdu oysa. Ha bu arada sizin beyninize oksijen giderse belki biraz açılırsınız. Yoksa sizi burada sinir katsayılarımla ben açmaya çalışırım ki düşmanıma bile tavsiye etmem doğrusu.

süpersin canım...doğru vallaa

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: işte asabi astrolog burada

İşte sizlere bir yeni astrolog daha buyrun bakalım tutacakmı.......

icon10.gif
Psikopat Astrolog

Sabırsız Koç
21 Mart-20 Nisan

Mazhar Osmanlıksınız!
Bu hafta herkesin gözü Koç kadınlarının ve erkeklerinin üzerinde olacak. Zira yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle dikkat çekeceksiniz. O yüzden uzun vadeli planlar yapmayın. O yüzden çevrenizdekilere karşı içinizden isyan duyguları olması çok normal. Mazhar Osman’a giderek bir psikiyatriste görünseniz iyi olur. Çünkü normal bir durumu, anormal görme eğiliminiz had safhada. Çatlaksınız…

Uyuşuk BOĞA
21 Nisan-20 Mayıs

Hımbıllığına tembellik sosu kat
Sizin için yatırım haftası başladı; ama bu uyuşuk halinizle bir şey yapacağınız yok. Uzaklara gitme isteğiniz de depreşmiş, ama cebinizin bundan haberi yok. Hem olsa ne yazar, bayram tatili dolayısıyla boş vasıta kalmadı. Yine geciktiniz hımbıl herifler. Macera neyinize. Çıkıp parkta hava alın, benim gibi sizi pozitif yönde etkileyen kişilere kulak verin kâfi. Hâlâ kendinizi yormamak için hımbıllığınıza tembellik sosu katacak yeni kararlar almanıza sinir oluyorum.

Dedikoducu İKİZLER
21 Mayıs-21 Haziran

Yürüyen merdivene yaklaşmayın
Üzerinizde biriken enerjiyi yine alışveriş merkezlerinde çarçur etmeniz, hem ruhunuzu hem de cebinizi etkileyecek. Sizin için endişelendiğim tek nokta, bu çılgınlıkla bir alışveriş merkezinin yürüyen merdivenlerinden düşüp telef olmanız. Bu bölgelerde de gözümün önünde de dolaşmayın. Kırarım bacaklarınızı!

Dengesiz YENGEÇ
22 Haziran-22 Temmuz

Hard diskiniz full, zip’leyin
Her işin başı sağlık demişler, ama sizde böyle kallavi deyimleri depolayacak hafıza olmadığı için boşa konuşmuş olacağım. İş hayatında terfi etmek için yapmadığınız yalakalık kalmadı. Üstelik en yakın arkadaşlarınızı da gerdiniz. Sonuç: Hüsran. Kardeşim bir ilerleyiniz, zihninizi bir boşaltınız ya. Zip yapın, düşünmeye vaktiniz olsun.

Kabadayı ASLAN
23 Temmuz-23 Ağustos

Yükseleninizi yeni Meclis seçsin
Felaket tellalı olmak istemem; ama kahve falınızdan pardon yani gezegeninizin düşey eğilimlerdeki transit sürecinin yatay frenlemesinden kaynaklanan bir şanzıman sorunu çıktı. Yükseleniniz yükselmenizi istemiyor. O yüzden ‘Cumhurbaşkanı’nı yeni Meclis seçmeli.’ diyen Ahmet Necdet Sezer’e mail atarak, “Yükselenimizi de yeni Meclis seçsin.” ricasında bulunun.
Belki erken bağbozumu gerçekleşebilir.

Kuruntulu BAŞAK
24 Ağustos-23 Eylül

Mars olacaksınız
Felaket tellalı olmak istemem; ama kahve falınızdan pardon yani gezegeninizin düşey eğilimlerdeki transit sürecinin yatay frenlemesinden kaynaklanan bir şanzıman sorunu çıktı. Yükseleniniz yükselmenizi istemiyor. O yüzden ‘Cumhurbaşkanı’nı yeni Meclis seçmeli.’ diyen Ahmet Necdet Sezer’e mail atarak, “Yükselenimizi de yeni Meclis seçsin.” ricasında bulunun.
Belki erken bağbozumu gerçekleşebilir.

Dengesiz TERAZİ
24 Eylül-23 Ekim

Aman da aman…
Aman da aman, kimler gelmiş efendim… Dengesizliğin doruk noktası Kantar Bey ve Terazi Hanım da aramızdalar. Ne işiniz var sizin burda! Eğlenmeyi hak edecek, sırıtacak ne yaptınız ki buralarda dolaşıyorsunuz. Bi dünya iş kafanızı abondone etmeliyken, siz kalkmış yine dengesiz dengesiz burada eğleniyorsunuz. Yürüyün gidin evinize, sizin ana-babanız yok mu ya?

Zehirli AKREP
24 Ekim-22 Kasım

Alıcılarınız parazit yapıyor
Zenginden alıp fakire vereceğimiz bir haftada yine sizlerle birlikteyiz sevgili Akrep’ler! Düşünmeden attığınız adımlar ayakkabılarınızın erken yıpranmasına neden olduğu kadar psikolojikmen negatif enerji saçmanıza ve saçmalamanıza da sebebiyet veriyor. Lütfen alıcılarınızın ayarı ile oynamayın. Parazit yapıyorsunuz. Kabuğunuza çekilin ki rahat edelim ayol!

Palavracı YAY
23 Kasım-21 Aralık

Kozmik gazı engelleyin
Her zamanki gibi yine gerginsiniz. İş ve aşk hayatında yaptığınız blöfler, sadece gezegeninizin özelliğini haklı çıkardı. Sizi çekemeyenlerin karşı atakları sağlığınızı etkileyebilir ve midenizde kozmik gazlara neden olabilir. Böbrek taşınızla birlikte eteklerinizdeki taşları da nasıl dökeceğinizi öğrenmelisiniz.

Dikkafalı OĞLAK
22 Aralık-20 Ocak

Soğanın cücüğünü yiyin
Güneş iki gün önce burcunuzu ısıtmaya başladı. Dikkat edin de gaz pedalına yüklenerek hararet yapmayın. Güneşten dolayı biraz sırtınız ısınabilir ve rehavet çökebilir üzerinize. O yüzden kariyerinizin yükseleceği şu günlerde güneşin bu fevri hareketi çok kötü bir tesadüf oldu doğrusu. Sizin adınıza sevindim. Bulunduğunuz enlemde kalın, soğanın cücüğünü yemeye devam edin!

Terelelli KOVA
21 Ocak-19 Şubat

Bütün cephelerde diyettesiniz
İş: Bu gidişle umarım kovulursunuz. Aşk: Sürünmeye de, kuruntulara da devam. Doğal diyet imkanı sağlıyor bu durum. Sağlık: İlaç deposuna döndünüz. Maşallah ne bünye varmış, bana mısın demiyor! Para: Borçlarınızın günü geldi, ama vurdumduymazlığınız had safhada. Borcu borçla kapatmayı öteleyin. Ev: Faizlerin düşerse konutta hareketlilik yaşanacak. Ama bundan size ne! Siz önce mutfakta bir haftadır biriktirdiğiniz bulaşıkları yıkayın.

Sefil BALIK
20 Şubat-20 Mart

Depresif Panda’lar sizden afilli!
Beni sizin şu iflah olmaz kozmik keder hastalığınız mahvetti. Tam bir Beyaz Türk yiyeceği gibi davranıyor ve her olumlu gelişmeyi hüzün hanesine kaydediyorsunuz. O yüzden yem olmanız da, çok kolay. EQ’nuz yerlerde sürünüyor ve siz bunu erdem sayıyorsunuz. Ne’si erdem bunun be! Bu erdem ise pandaları ‘Feng shui guru’su ilan etmem gerekir. Zira onlar da bunalıma giriyor, hem de sizden daha afilli.

Geri