İşte Benim Stilim'de bu hafta Maria elendi

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
İşte Benim Stilim'de bu hafta Maria elendi
28323476.jpg

TV8’in ilgiyle izlenen yarışma programı ‘İşte Benim Stilim’de 13 Mart Cuma akşamı yine bir eleme gecesi yaşandı. Jüri üyeliğini İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in yaptığı eleme gecesinin konuk jüri üyesi Burcu Esmersoy olurken, İsmail YK da programa şarkılarıyla renk kattı. Her hafta farklı bir konseptin yer aldığı yarışmanın bu haftaki konsepti ‘dans’ oldu.
Dans’ konseptli yarışmada en yüksek puani İlbilge aldı. İşte Benim Stilim’in en büyük sürprizi ise programın ilk sezon yarışmacılarından olan Nur Bozar’ın nişanlısı ile birlikte düğün davetiyesi getirmesiydi. Eleme gecesinde taçlarıyla korunan yarışmacılar, Gülay Hançer ve Nihal Candan olurken jüriden en düşük puanı alan isim Maria Surina oldu.
İŞTE BENİM STİLİM'DE KİM ELENDİ?

Jüriden en düşük puanı alan Maria Surina olurken, yarışmacılar Çiğdem Çelik’in ismini önerdiler. İki isim arasında yaşanan oylamada elenen isim Maria Surina oldu. Maria Surina’nın yarışmaya veda etmesine neden olan oylama ise şu şekilde gerçekleşti:

Burcu Esmersoy: Maria
Nur Yerlitaş: Çiğdem
Kemal Doğulu: Maria
Uğurkan Erez: Çiğdem
Oylamada son söz İvana Sert’e düştü. İvana Sert de Maria’nın ismini verdi ve böylece İşte Benim Stilim’e veda eden yarışmacı Maria Surina oldu.

MARİA SURİNA KİMDİR?

1988 yılında dünyaya gelen Maria Surina, Türkmenistanlı. Dedesi Türkmen olan yarışmacının anneannesi Polanyalıdır. Avukat olmayı isteyen Maria, halen Ankara'da Hukuk eğitimine devam ediyor. Giyim alışverişini internet üzerinden yapmayı seven yarışmacının en büyük pişmanlığı okuluna arama vermek olmuş. Güzelliği ile Nur Yerlitaş tarafından övülen yarışmacı, jüri üyesi İvana Sert'e benzetiliyordu.

Geri