İşte Benim Stilim'de Elçin Kayadibi Elendi

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
İşte Benim Stilim'de Elçin Kayadibi Elendi
iste-benim-stilim-de-kim-elendi--5589510.Jpeg

TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim dönem konseptinin işlendiği 1 Mayıs gecesi elemesinde Elçin Kayadibi giydiği kıyafetle en kötü puanı alan isim oldu. İşte Benim Stilim Yarışmasından bu haftaki elenen isim Elçin Kayadibi oldu.

Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in jüri üyeliğini yaptığı İşte Benim Stilim’de eleme heyecanı yaşandı. İşte Benim Stilim’de jüri üyelerinden en az oyu alan Elçin, elenme için ilk isim oldu. İşte Benim Stilim’de bir ilk oldu ve bütün yarışmacılar aynı ismi söyledi. Yarışmacılar yaptıkları seçim sonrası Tümay’ın adını söylediler.

Jüri üyeleri podyuma çıkan Elçin ve Tümay arasında bir seçim yaptı. İşte Benim Stilim jürisi Tümay Tali ile Elçin Kayadibi arasında tercihini yaptı. Giden ismi belirleyen İvana Sert'in oyu oldu. Jürinin yaptığı seçim sonrası Elçin yarışmadan elenen isim oldu.

ELÇİN KAYADİBİ KİMDİR?

İşte Benim Stilim kızlarından Elçin Kayadibi sürpriz bir şekilde 1 Mayıs eleme gecesinde yarışmaya veda etti.
İşte Benim Stilime katılan Elçin Kayadibi aslen Sivaslı.. İstanbul’da ikamet eden Elçin Kayadibi yarışmanın iddialı isimleri arasındaydı. Ancak bu hafta eleme gecesinde en kötü performansı gösterince kendini jürinin önünde buldu. 40 numara ayakkabı giymesi ile bilinen Elçin Kayadibi 'nin boyu ise 1.82.

Kendi tarzına çok güvendiğini söyleyen Elçin Kayadibi evli ve bir güzellik salonu işletiyor.

Geri