İşte benim stilimde kim elendi ? 20 mart elemesi

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
İşte benim stilimde kim elendi ? 20 mart elemesi
iste-benim-stilim-kim-elendi_1550359_720_400.jpg

İşte Benim Stilim 'de bu hafta yarışmaya veda eden isim sürpriz bir şekilde Özden Cerrahoğlu oldu. TV8 kanalında ekranlara gelen yarışmada 20 Mart eleme gecesi kim elendi sorusunun yanıtı herkesi ekran başına topladı. İşte Benim Stilim'de geçen hafta yarışmanın en popüler kızlarından Maria Surina elenmişti. İşte Benim Stilim'de bu hafta Özden Cerrahoğlu ve Çiğdem Çelik jürinin önüne çıktı. Bu hafta eleme gecesinde korumu altında olan isimler hafta içindeki performansları ile taç giyen Emel Özkızıltaş ve Gülay Hançer oldu. Yarışmanın sonunda ise elenen isim Özden Cerrahoğlu oldu.

İşte Benim Stilim yarışmasının 20 Mart eleme gecesinin konuk jüri üyesi Ozan Doğulu oldu. Ozan Doğulu ile jürisi üyesi Kemal Doğulu akraba mı? Kemal Doğulu bu konuya açıklık getirdi ve sadece soyadı benzerliği olduğunu açıkladı.

İşte Benim Stilim yarışmasının hafta içi bölümlerinde Nihal Candan jüriden "eleyebiliriz" sinyali almış ve ağlamıştı. Haliyle bu hafta gala gecesinde herkes Nihal Candan elenecek mi merakına sahip.

Koruma altında olmayan isimler Çiğdem Çelik , Özden Cerrahoğlu , Nazlı Hamarat , İlbilge Uzun ve Zeynep Öztürk elenme ihtimali bulunan isimler.

İşte Benim Stilimin final gününde yarışmacılardan Özden Cerrahoğlu hakkında Nur Yerlitaş 'ın 'Sana nasıl 4 verdim ellerim kırılsın' dediği Özden Cerrahoğlu bir de ters ışık kurbanı oldu. Gala öncesi yayınlanan son performans gününde Özden Cerrahoğlu siyah bir elbiseyle çıktı.

Özden Cerrahoğlu ters ışık kurbanı oldu. Siyah elbisesiyle sahneye çıktı ancak uzun süre stüdyo ışıklarından dolayı iç çamaşırının gözüktüğünü fark etmedi. Uzun süre bu şekilde ekrana gelen Özden; Zeynep sahnedeyken durumunun farkında olmadan halay çekmeye kalktı.

İŞTE BENİM JÜRİSİ OYLAMA SONUCU

Ozan Doğulu 'Çiğdem Çelik' gitsin dedi.

Nur Yerlitaş 'Özden Cerrahoğlu' elensin dedi.

Kemal Doğulu 'Çiğdem Çelik ' dedi.

İvana Sert 'Özden Serrahoğlu' dedi.

Uğurkan Erez sonucu belirledi. Uğurkan Erez 'matematik konuşacak' diyerek bugüne kadar yaptığı oyunları hatırlattı ve Özden Cerrahoğlu elensin dedi.

İŞTE BENİM STİLİM 'DE KİM TAÇ GİYDİ KORUMA ALTINDAKİ İSİMLER

İşte Benim Stilim yarışmasına elendikten sonra geri dönen Viyana doğumlu Gülay Hançer jüriden yine tam not alarak haftayı tamamladı. Gülay Hançer ve Emel Özkızıltaş koruma altına alındılar ve taç giydiler.
ÖZDEN CERRAHOĞLU TERS IŞIK KURBANI OLDU

İşte Benim Stilimin final gününde yarışmacılardan Özden Cerrahoğlu ters ışık kurbanı oldu. Özden Cerrahoğlu siyah elbisesiyle sahneye çıktı ancak uzun süre stüdyo ışıklarından dolayı iç çamaşırının gözüktüğünü fark etmedi. Uzun süre bu şekilde ekrana gelen Özden; Zeynep sahnedeyken durumunun farkında olmadan halay çekmeye kalktı.

ÇİĞDEM ÇELİK SAHNEYE ÇIKTI ORTALIK KARIŞTI

İşte Benim Stilim yarışmacılarının sert eleştirilerinin hedefindeki isim Çiğdem Çelik bugün de ağır saldırı altında kaldı. Çiğdem Çelik 'e saldırıyı yine Özden Cerrahoğlu başlattı. Kankası Nihal Candan ve Nazlı Hamarat da arkadan geldi.

İŞTE BENİM STİLİMDE GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

İşte Benim Stilim yarışmasının en popüler isimlerinden Maria Surina geçen hafta sürpriz bir şekilde elendi. Maria Surina ve Çiğdem Çelik jürinin önüne çıkan isimler olmuştu. Maria kalır denirken elenen isim o olunca herkes şaşırmıştı.

Geri