1. THESECRET

  THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

  Kayıt:
  16 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  2.146
  Beğenilen Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  İstanbul

  İşte benim stilimde kim elendi ? 20 mart elemesi

  Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>


  İşte Benim Stilim 'de bu hafta yarışmaya veda eden isim sürpriz bir şekilde Özden Cerrahoğlu oldu. TV8 kanalında ekranlara gelen yarışmada 20 Mart eleme gecesi kim elendi sorusunun yanıtı herkesi ekran başına topladı. İşte Benim Stilim'de geçen hafta yarışmanın en popüler kızlarından Maria Surina elenmişti. İşte Benim Stilim'de bu hafta Özden Cerrahoğlu ve Çiğdem Çelik jürinin önüne çıktı. Bu hafta eleme gecesinde korumu altında olan isimler hafta içindeki performansları ile taç giyen Emel Özkızıltaş ve Gülay Hançer oldu. Yarışmanın sonunda ise elenen isim Özden Cerrahoğlu oldu.

  İşte Benim Stilim yarışmasının 20 Mart eleme gecesinin konuk jüri üyesi Ozan Doğulu oldu. Ozan Doğulu ile jürisi üyesi Kemal Doğulu akraba mı? Kemal Doğulu bu konuya açıklık getirdi ve sadece soyadı benzerliği olduğunu açıkladı.

  İşte Benim Stilim yarışmasının hafta içi bölümlerinde Nihal Candan jüriden "eleyebiliriz" sinyali almış ve ağlamıştı. Haliyle bu hafta gala gecesinde herkes Nihal Candan elenecek mi merakına sahip.


  Koruma altında olmayan isimler Çiğdem Çelik , Özden Cerrahoğlu , Nazlı Hamarat , İlbilge Uzun ve Zeynep Öztürk elenme ihtimali bulunan isimler.
  İşte Benim Stilimin final gününde yarışmacılardan Özden Cerrahoğlu hakkında Nur Yerlitaş 'ın 'Sana nasıl 4 verdim ellerim kırılsın' dediği Özden Cerrahoğlu bir de ters ışık kurbanı oldu. Gala öncesi yayınlanan son performans gününde Özden Cerrahoğlu siyah bir elbiseyle çıktı.

  Özden Cerrahoğlu ters ışık kurbanı oldu. Siyah elbisesiyle sahneye çıktı ancak uzun süre stüdyo ışıklarından dolayı iç çamaşırının gözüktüğünü fark etmedi. Uzun süre bu şekilde ekrana gelen Özden; Zeynep sahnedeyken durumunun farkında olmadan halay çekmeye kalktı.

  İŞTE BENİM JÜRİSİ OYLAMA SONUCU

  Ozan Doğulu 'Çiğdem Çelik' gitsin dedi.

  Nur Yerlitaş 'Özden Cerrahoğlu' elensin dedi.

  Kemal Doğulu 'Çiğdem Çelik ' dedi.

  İvana Sert 'Özden Serrahoğlu' dedi.

  Uğurkan Erez sonucu belirledi. Uğurkan Erez 'matematik konuşacak' diyerek bugüne kadar yaptığı oyunları hatırlattı ve Özden Cerrahoğlu elensin dedi.

  İŞTE BENİM STİLİM 'DE KİM TAÇ GİYDİ KORUMA ALTINDAKİ İSİMLER

  İşte Benim Stilim yarışmasına elendikten sonra geri dönen Viyana doğumlu Gülay Hançer jüriden yine tam not alarak haftayı tamamladı. Gülay Hançer ve Emel Özkızıltaş koruma altına alındılar ve taç giydiler.
  ÖZDEN CERRAHOĞLU TERS IŞIK KURBANI OLDU

  İşte Benim Stilimin final gününde yarışmacılardan Özden Cerrahoğlu ters ışık kurbanı oldu. Özden Cerrahoğlu siyah elbisesiyle sahneye çıktı ancak uzun süre stüdyo ışıklarından dolayı iç çamaşırının gözüktüğünü fark etmedi. Uzun süre bu şekilde ekrana gelen Özden; Zeynep sahnedeyken durumunun farkında olmadan halay çekmeye kalktı.

  ÇİĞDEM ÇELİK SAHNEYE ÇIKTI ORTALIK KARIŞTI

  İşte Benim Stilim yarışmacılarının sert eleştirilerinin hedefindeki isim Çiğdem Çelik bugün de ağır saldırı altında kaldı. Çiğdem Çelik 'e saldırıyı yine Özden Cerrahoğlu başlattı. Kankası Nihal Candan ve Nazlı Hamarat da arkadan geldi.

  İŞTE BENİM STİLİMDE GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

  İşte Benim Stilim yarışmasının en popüler isimlerinden Maria Surina geçen hafta sürpriz bir şekilde elendi. Maria Surina ve Çiğdem Çelik jürinin önüne çıkan isimler olmuştu. Maria kalır denirken elenen isim o olunca herkes şaşırmıştı.


   
İşte benim stilimde kim elendi ? 20 mart elemesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Survivor Kim Elendi 19 Mart

  Survivor Kim Elendi 19 Mart

  Survivor Kim Elendi 19 Mart günü kim gitti izleyenler varsa aranızda kimin elendiğini bir zahmet yazsın lütfen:)
 2. Survivordan Kim Elendi 25 Mart

  Survivordan Kim Elendi 25 Mart

  Survivordan Kim Elendi 25 Mart gecesi kim gitti izleyenler kimin elendiğini bir zahmet bana da yazın
 3. İşte Benim Stilim yarışmasında Melisa Şahin elendi

  İşte Benim Stilim yarışmasında Melisa Şahin elendi

  27 şubat işte benim stilim eleme,işte benim stilimde kim elendi,işte benim stilimde bu hafta kim elendi,işte benim stilime melisa şahin veda etti İşte Benim Stilim 27 Şubat Eleme Gecesi'nde Melisa Şahin mi Zeynep Öztürk mü elendi? TV 8'in sevilen programı İşte Benim Stilim Eleme Gecesi özel bölümüyle yine sevenlerini ekran başına kilitledi. Eser YeNenler'in konuk jüri olduğu, Murat...
 4. İşte Benim Stilim Çiğdem Çelik

  İşte Benim Stilim Çiğdem Çelik

  İşte Benim Stilim yarışmacı оlan Çiğdem Çelik daha önce роdyumda yürümüş ve evet alarak yeni yarışmaya girmeye hak kazanmıştı. Dоlayıѕı ile hemen tartışmaѕı ile öne çıkan işte Benim Stilim Çiğdem kimdir diye merak edilmeye başlandı. İşte Benim ѕtilim Çiğdem Çelik kimdir diye baktığımızda Burѕalı оlduğunu görüyоruz ve İѕtanbul рaylaşıyоr. Özel bir havayоlunda çalışıyоr ve işinden ayrılarak Bu...
 5. İşte Benim Stilim'de Nazlı Sultan Kayaaslan Elendi

  İşte Benim Stilim'de Nazlı Sultan Kayaaslan Elendi

  Nazlı Sultan Kayaaslan 1 çocuk annesi olan İşte Benim Stilim yarışmacılarından biriydi. İlk günden itibaren hem jüri hem de rakipleri tarafından İşte Benim Stilim yarışmasının favori ismi olarak gösteriliyordu. İşte Benim Stilim eleme gecesinde jüriden en düşük oyu alan Nazlı Kayaaslan tacı da olmayınca ilk kez kendini eleme çıtasında buldu. Nazlı Kayaaslan'ın karşısına ise 'üçlü çete'...

Sayfayı Paylaş