İşte Benim Stilim'de Neda Poursaeid Elenen İsim Oldu !

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
İşte Benim Stilim'de Neda Poursaeid Elenen İsim Oldu !
neda-640x320.jpg

TV8’in sevilen yarışması Bu Stil Benimde Kim elendi? eleme gecesi ile seyirci karşısındaki yerini aldı. Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri üyeliğini üstlendiği Bu Stil Benim de Kim elendi? Bu Stil Benim eleme gecesinde neler yaşandı? Bu Stil Benim eleme gecesi ile ilgili merak edilen bütün detaylar haberimizde…

Ekranların fenomen haline dönüşen yapımı Bu Stil Benim 3. Sezonu ile nefes kesmeye devam ediyor. İzlenme rekorları kırmayı başaran sevilen yarışma eleme gecesi ile seyirci karşısına çıktı. Bu sezon da Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurken Erez jüri üyeliğine devam ederken sunuculuğu ise Öykü Serter üstleniyor. Konuk jüri üyeliği koltuğuna ise Soner Sarıkabayı oturdu.
Birbirinden güzel şarkılarını seslendiren sanatçı moda ile yakından ilgilendiğini belli eden yorumlar da bulundu. Bu Stil Benim eleme gecesinde yarışmacılar arasındaki tartışmalar geceye damgasını vurmayı başardı. Özellikle Sima ile Serpil arasında ağır ithamlar içeren sert sözler jüri tarafından da eleştirildi. Sinem ile Neda arasında da ufak çaplı gerginlik yaşandı.Vrilen oylar doğrultusunda elenen isim Neda Poursaeid OLDU.

Geri