1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  İşte Bir Süper Teknoloji Daha Kavitasyon Cihazı ile Zayıflayın....

  Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Kavitasyon Cihazı İle Zayıflama Kavitasyon Yöntemi İle Zayıflama

  Teknoloji her geçen gün biz kadınların hayatını kolaylaştıracak yardımlar sunuyor. Kavitasyon ile zayıflama da bunlardan birisi.... İşte bu yöntemle zayıflamak daha kolay ve zahmetsiz....  < Konu Resmi..>
  Kavitasyon cihazı yeni geliştirilmiş ve dünyada da popüler olan bir ultrasonik zayıflama sistemidir. Ultrasonik zayıflama teknolojisinde amaç cilt altındaki yağ dokuyu etkileyerek yağları kırmaktır.


  Odaklanmış kavitasyon sisteminde cildin altındaki yağ doluya ultrasonik dalgalar ulaştırılır. Bu ses dalgaları o bölgede güçlü bir titreşim yaratır. Oluşan titreşim yağ hücrelerini parçalayarak yağ dokuda sıvılaşmaya neden olur.


  Yağ dokudaki bu alanlar mikroskopta tıpta kavite olarak adlandırılan Türkçe anlamı ile boşluklar şeklinde gözlenir. Bu nedenle bu yönteme kavitasyon adı verilmiştir.

  Kavitasyon cihazlarının kullandığı güç cilt altında yeterli derecede yağ dokusu kıracak kadar olmalıdır. Bu nedenle odaklanmış teknoloji kullanımı etkinliği arttırmaktadır.


  Ultrasonik ses dalgaları yağ dokusu yoğunluğuna ayarlı olduğundan diğer dokular zarar göremez. Ultaronik kavitasyon amaçlı dalgalar cihazın içinde ve ellik bölümünde üretilir.


  Buradan cilde jel sürülerek uygulanır. Jel ses dalgalarının deri altına ulaşımını kolaylaştırır.


  Aslında bu cihazın kullanımı bildiğimiz jinekolojik, gebelik ultrasonları ile aynıdır. Teknik olarak ciltte gezdirilerek uygulanır.

  Kavitasyon USG teknolojisi son yıllarda kozmetik ve estetik amaçlı olarak geniş uygulama alanına sahip, tüm dünyada kendini kanıtlamış güvenli bir teknolojidir.


  Kavitasyon yönteminde kullanılan ultra kavitasyon USG teknolojisi ile hücreler arası boşluklarda kavitasyon etkisi yaratarak, yağ hücreleri arasındaki bağların çözülmesine yardımcı olur.


  Yağ hücrelerinin çeperlerini zayıflatıp parçalayarak, istenmeyen yağ birikimlerinin tamamen doğal yollarla hızla eritilmesini sağlar.

  Düşük frekanslı Kavitasyon USG uygulaması bölgesel yağ birikimlerini azaltmak ve vücudu yeniden şekillendirmeyi amaçlamaktadır.


  Kavitasyon USG sisteminde uygulanan odaklanmış ultrason dalgaları, yağ hücre zarlarını parçalamakta ve açığa çıkan yağ da vücuttan atılmak üzere kan ve lenf yoluyla bölgeden uzaklaştırılmaktadır


   
İşte Bir Süper Teknoloji Daha Kavitasyon Cihazı ile Zayıflayın.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Daha Çok Yiyerek Zayıflayın

  Daha Çok Yiyerek Zayıflayın

  Nedense, az yemekle kilo verileceğine dair toplumsal bir saplantı yaşıyoruz. Peki zayıflamak için gerçekten de az mı yemek lazım? Tersine. Bazı besinleri daha çok tüketmek, kilo vermenize bile yarayabilir. Diyet sözcüğü, mutfağa koşturup, soluğu kurabiye kutusunun yanında almanıza neden oluyorsa, sakinleşin. Bilimadamlarına bakılırsa, bazı besinlerden daha çok tüketmek, kilo vermenize...
 2. Az kalori rejimi ile çok daha kolay zayıflayın

  Az kalori rejimi ile çok daha kolay zayıflayın

  rejim listeleri kolay rejim listeleri kolay listesi kalori rejimi Bu rejim vücudun belli bir süre boyunca, daha önce biriktirmiş olduğu yedekleri tüketmesi ilkesine dayanır. İnsan vücudu her gün az da olsa bir miktar kalori almak zorunda olduğundan, bu rejim daha etkin bir rejime göre etkisini daha uzun zamanda gösterir, örneğin üçer haftalık dönemler halinde uygulanan uzun süre*li bir az...
 3. teknoloji ile ilgili bilmeceler

  teknoloji ile ilgili bilmeceler

  teknoloji ile ilgili bilmeceler istiyorum ama acil olursanız çok iyi olur arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş