İşte böyle sevdim onu ben .Burası benim köşem

Aylardan ne, günlerden hangisi, bahara mı yakınız kışa mı? Ömrümün neresindeyim? Hiçbirisini bilmiyorum. Bildiğim tek şey, şimdi zaman sensizlik…

Allah’ım bana seveceğim ve sevilebileceğim bir ilişki nasip et. Karşıma düzgün ve iyi niyetli birini çıkar. Aşka olan inancıma kavuşmamı sağla...AMİNNN

Ben,Sende sevdim gülümsemeyi, Sende gördüm bakışların en derinini,Yaralı bir kuşu okşar gibi, usulca... Yüreğime yavaş yavaş dolan kelimeleri sende duydum. Bu hasret kalmışlığımızı, gözlerinde parlayanyıldızlarla vurdum. Ben senin, o gamzeli gülüşlerine vuruldum. Kaybettiğim aşk anahtarını ben, senin yüreğindebuldum. Gamzeli gülüşlerine güldüm ben en çok... Bir de bana bakan minicik o kara gözlerine.Ben, bir tek sana güldüm içten, Bir tek seni sevdim, yürekten.Bir tek, seninle birlikte, başbaşa söylediğimiz şarkıyı doladım dilime.Ben senin gamzeli gülüşlerini sevdim, Öylesine içten, öylesine deli dolu, öylesine berrak........

sen uzaklarda değil damarımda kanımsın....ben sensiz yaşayamam hayatımsın canımsınnnn....iste külün olayım istersen öldür beni başkasını seversem bilki yaşatmam seniiii...:18:

Geri