İşte böyle sevdim onu ben .Burası benim köşem

Yarından haber yok dün bitti
Saatler son günü çalıp gitti
Yeminler yaşlandı dudaklarda
Düğümlendi derken söz bitti

Unutursun için yana yana
Unutursun ölüm sana bana
Zaman basıp kanayan yarana
Unutursun unutursun

Vagonlar bir dolup bir boşaldı
Kuruyan gözlerim yine yaşardı
Sarardı sırayla fotoğraflar
Ne hayatlar içimde kaldı

Unutursun için yana yana
Unutursun ölüm sana bana
Zaman basıp kanayan yarana :18:

Allahımmm halim sana ayan sen beni affet onun canını yakmak için kendimi avutmak için benden beter olduğunu görmek istediğim için kurduğu yuvasının yıkılmasını istediğimmm içinn affet benii :18:

bende unutacakmıyımmm bir günn bu yaşadıklarımı ne hakkı vardı bana bunları yaşatmaya Allahımmm :18: beni üzen ona kavuşamamak değilll bana yaşattıkları...

Olmadı diye sızlandığın duaya, gün gelir olmadı diye şükredersin\".(Lorentz MAYDA)
sudemcim yeni biri de varmış bak mutlu olmak hakkın unutmaya çalış canının ne kadar çok yandığını bir sen bilirsin hak veriyorum ama unutamadıkça gelecekteki mutluluğunu yaşayamazsın zamanından çalarsın hep böyle gitmeyecek biliyorsun bi gün bu acı bitecek Allah'ım yanında olsun.

sudemcim yeni biri de varmış bak mutlu olmak hakkın unutmaya çalış canının ne kadar çok yandığını bir sen bilirsin hak veriyorum ama unutamadıkça gelecekteki mutluluğunu yaşayamazsın zamanından çalarsın hep böyle gitmeyecek biliyorsun bi gün bu acı bitecek Allah'ım yanında olsun.

canımm Allah razı olsun senden yapamadımm hala hazır değilimm o insanı hayatıma sokmaya o bekliyo benii halim Allaha ayan tuna geçen zaman hiçbirşeyi değiştirmedi :18:

Geri