İşte böyle sevdim onu ben .Burası benim köşem

evet çok özledim ,
Bir bakisini bile ozledim.
Tadim
yok, ne kadar ugrassam da tadim yok iste.
Klavyenin hangi tusuna
bassam özlemim ciglik cigliga,
tutamiyorum ki kendimi,harfler 'toparla
bizi' diye tehditlerde ..
Susarsam, biliyorum ki hic konusmayacagim.
Kac
mevsim gecti oysa..
Kac mevsim baslarken 'bu seferkini kaldiramayacagim
artik! ' dedim,
hepsini kaldirdim yine de.
Bu mudur güçlü olmak?
sensizken
yasamak midir?
hayata kaldigim yerden devam etmek midir?
Yuregimin bir
tarafi yanik .
Neredesin, kimlerlesin , yasiyor musun?.
Hakliydin, 'Ask
degil bu, çöldeki salgin'.
Eger konusmaktan , senden
vazgecersem
biliyorum bir daha hic konusmayacagim.
Boylesi bir
suskunluga ihtiyacim var belki de…
Ben sustuktan sonra sen gelsen neye
yarar ki!
Ruyalarimda, marti nefesiyle yelkeni dolmus ,
iskeleme
yanasan kirmizi bir yelkenli var,
ben suskunum sadece bakiyorum.
'Gel
gidelim' diyor.
Gitmiyorum.
Susmuşum cunku..
Bir kere susarsam konusmam
bilirsin.

Ben
bu sevdayi yari yolda kaldigimda,
elimden tutacak bir elin varligina
inanarak yasamistim.
Seni okyanusun bir ucundan el sallarken goremiyorum.
Duymuyorum
seni.
Sustum.
biliyorum ki hic konusmayacagim
bu defasında kaldiramayacagim artik
Evet cok ozledim.
Bir bakisini bile
ozledim.

Bir gün kapı çalmış. Ama kapıda kimsecikler yokmuş. Kapının önünde yalnızca bir kavanoz. Etrafa bakınmış kimseyi görememiş. Almış içeri kavanozu. Gözleri yaşlı açmış kapağını. İçinde turuncu bir balık görmüş. Tam o sırada gözlerinden bir damla gözyaşı damlamış kavanoza.
Balık birden kıpırdanmaya başlamış. Daracık kav......anozun içinde oradan oraya dönmüş durmuş. Kız anlam vermemiş neler olduğuna. Daha çok ağlamaya başlamış. Üzülmüş balığın haline. Ağladıkça damlalar kavanoza dökülmüş. Balığın rengi morarmaya başlamış. Sonra anlamış gözyaşlarının küçük balığı zehirlediğini.Hemen gidip suyu değiştirmiş. Balık tekrar canlanmış eski haline geri dönmüş.Aradan günler geçmiş. Kız balığına şarkılar söylemiş durmadan.
Dertleşmiş derdini anlatmış. Balık dinlemiş. Ama ağlamamış hiç. Balığım ölmesin diye. İçine akıtmış gözyaşlarını. O kadar çok sevmiş ki küçük balığı hiç ağlayamamış, hiç belli edememiş.Ama günler geçtikçe kız hastalanmaya başlamış. Rengi solmuş. Halsiz kalmış. Kimse ne olduğunu anlayamamış. Ama kimse bilememiş, içine akıttığı gözyaşlarının kendisini zehirlediğini. Asıl ağlarken daha mutlu olduğunu, zehrini böyle dışarı akıttığını kimse öğrenememiş. Ondan geriye yalnızca turuncu bir balık kalmış... Daha mı değerliydi uğruna gözyaşlarımızı sakladığımız.. kendimizi zehirlemek daha mı kolay.. saklanmak.. kaçmak çözüm mü? Daha mı değerli turuncu balıklar? Daha mı değerli kendi hayatımızdan? Durma ağla. Durma akıt gözyaşlarını. Dök içindekileri, bırak gitsin gidenler. Bırak ölsün balıklar, bırak kırılsın kavanoz. Elbet bir balık var gözyaşlarında canlanacak, elbet bir kavanoz var gözyaşlarından kırılmayacak. Elbet bir balık var seni ağlatmayacak, gözyaşlarını dindirecek, senin sesinle konuşacak. Gözyaşlarında bir sorun yok...
Kapında bile olsa, tek mesele yanlış balık, yanlış kavanoz.
Ya da yanlış zaman yanlış insan...

Evden cıkmam cırkın desınler
Konusmam ellerle dılsız desınler
Gormem dunyayı kor desınler
SEN TESKERE ALANA KADAR

Cıkmam sokaga nazlı desınler
Acmam pencereyı sozlu desınler
Gulmem yollarda bahsız desınler
SEN TESKERE ALANA KADAR

Taramam saclarımı dagınık desınler
Guzel gıyınmem fakır desınler
Sevmem kımseyı nısanlı desınler
SEN TESKERE ALANA KADAR...
angell canımm eline sağlık harikaydı Allahım sana sabır versin inşallah çekiceğin tek sıkıntı Alp in askerliği olsun çooook mutlu ol Alpinle inşallah çoook

Bir gün kapı çalmış. Ama kapıda kimsecikler yokmuş. Kapının önünde yalnızca bir kavanoz. Etrafa bakınmış kimseyi görememiş. Almış içeri kavanozu. Gözleri yaşlı açmış kapağını. İçinde turuncu bir balık görmüş. Tam o sırada gözlerinden bir damla gözyaşı damlamış kavanoza.
Balık birden kıpırdanmaya başlamış. Daracık kav......anozun içinde oradan oraya dönmüş durmuş. Kız anlam vermemiş neler olduğuna. Daha çok ağlamaya başlamış. Üzülmüş balığın haline. Ağladıkça damlalar kavanoza dökülmüş. Balığın rengi morarmaya başlamış. Sonra anlamış gözyaşlarının küçük balığı zehirlediğini.Hemen gidip suyu değiştirmiş. Balık tekrar canlanmış eski haline geri dönmüş.Aradan günler geçmiş. Kız balığına şarkılar söylemiş durmadan.
Dertleşmiş derdini anlatmış. Balık dinlemiş. Ama ağlamamış hiç. Balığım ölmesin diye. İçine akıtmış gözyaşlarını. O kadar çok sevmiş ki küçük balığı hiç ağlayamamış, hiç belli edememiş.Ama günler geçtikçe kız hastalanmaya başlamış. Rengi solmuş. Halsiz kalmış. Kimse ne olduğunu anlayamamış. Ama kimse bilememiş, içine akıttığı gözyaşlarının kendisini zehirlediğini. Asıl ağlarken daha mutlu olduğunu, zehrini böyle dışarı akıttığını kimse öğrenememiş. Ondan geriye yalnızca turuncu bir balık kalmış... Daha mı değerliydi uğruna gözyaşlarımızı sakladığımız.. kendimizi zehirlemek daha mı kolay.. saklanmak.. kaçmak çözüm mü? Daha mı değerli turuncu balıklar? Daha mı değerli kendi hayatımızdan? Durma ağla. Durma akıt gözyaşlarını. Dök içindekileri, bırak gitsin gidenler. Bırak ölsün balıklar, bırak kırılsın kavanoz. Elbet bir balık var gözyaşlarında canlanacak, elbet bir kavanoz var gözyaşlarından kırılmayacak. Elbet bir balık var seni ağlatmayacak, gözyaşlarını dindirecek, senin sesinle konuşacak. Gözyaşlarında bir sorun yok...
Kapında bile olsa, tek mesele yanlış balık, yanlış kavanoz.
Ya da yanlış zaman yanlış insan...
canımm benimm juju çoook teşekkür ederim allahım sana sabır versin sevdiğine hayırlı teskereler nasip etsin. iyi ki varsın daha güzel anlatılamazdı :18:son bir yıldır gözyaşı dökmediğim tek bi gün bile yok :18:şu an öyle bi haldeyim ki maf etti beni ama çooook haklısın yanlış zaman yanlış insan...

gamzemm eline yüreğine sağlık SANA BİRŞEY OLUR DİYE AKLIM HEP SENDE SENİNLE YANAN YÜREK ÜŞÜMEZMİŞ ÖMRÜNCE BİZİM ŞARKIMIZDI GAMZEMM BU :18:NEDEN YAPTI BUNU BİZE GAMZEM NEDEN :18:

nee canımm ben bilmiyordumm cookk özüe dilerim seni kırmakk yada üzmek istememiştim off bak yaa cokk kötüü oldum şimdiii bacımm gerckten senden cookk özür dilerimm yaa hayy allahhh....offf yaa senii üzmeyi istemedim gercekten yaa...oo ne yaptıysa kendine yaptı...canımm aglama off yaa...

nee canımm ben bilmiyordumm cookk özüe dilerim seni kırmakk yada üzmek istememiştim off bak yaa cokk kötüü oldum şimdiii bacımm gerckten senden cookk özür dilerimm yaa hayy allahhh....offf yaa senii üzmeyi istemedim gercekten yaa...oo ne yaptıysa kendine yaptı...canımm aglama off yaa...
canımm benimm önemli değill seninle paylaşmak istedim sadece seni üzmek istemedim offf ya zaten herşey de o var senin suçun yokki gamzemm üzülme ne olur tek suçlu var oda benim ona halen bu halde olduğum için

Geri