1. Misafir

Misafir Forum Okuru

işte bu yüzden seni çok seviyorum

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: işte bu yüzden seni çok seviyorum

doğru çok doğru adminim teşekkürler bu güzel paylaşım için

3. MeLeqim

MeLeqim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: işte bu yüzden seni çok seviyorum
    emeqinize saqLık hoş oLmuş:)

işte bu yüzden seni çok seviyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seni çok seviyorum

seni çok seviyorum

uçurumun kenarındayım arkam aydınlık,önümde ise koskoca bir boşluk diğer tarafta sen varsın görüyorum yüzün aydınlanıyor dudaklarında yalancı bir tebessüm,gözlerinde kötülüğünün ışıkları o kadar safım ki... bir önüme bir arkama bakıyor senin sahtekarlığını farkedemiyorum gel diyorsun bana,yalancıktan elini uzatarak boşluğa doğru bir adım atıyorum arkamdan bir ses yükseliyor "yapma"...
  2. Anne, seni çok seviyorum!

Anne, seni çok seviyorum!

. Annem bir hanımefendidir. Yok, laf olsun diye değil. Eski İstanbul kadınlarının son kalan örneklerden biri. Bir bacak bacak üstüne atar, yıllardır öyle kadın kadın oturmayı beceremedim. Denediğim zamanlarda da koltuktan düştüm. Asalet bilgi gibi üste sonradan yerleşmiyor. Annem asil kadındır. Yani babama fotokopi kadar benzemesem, beni evlattık aldıklarını düşünürdüm. Bir kız...
  3. Seni çok seviyorum, kutsalım.

Seni çok seviyorum, kutsalım.

Özlüyorum öyleyse varım, hayattayım. Hayatın bize sunduğu olağanüstü nimetlerin farkındayım. Bu ne hoş yolculuk? İyi ki yola çıkmışım. Sonuç mutluluksa ve mutluluk bir yolculuksa pişmanlığa izin vermemeli. Asla pişman değilim. Şu kısa hayatımızda mutluluğu iyi ki ertelemedik. Birbirimizin yoluna çıkmakla ne de iyi ettik... Yüreğim böylesine bir sevgiyle doluyken ölümcül bir hastalığa...

Sayfayı Paylaş