1. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

işte bu!

Konu, 'Deneme Odası' kısmında megara tarafından paylaşıldı.

Bu kadar zaman nerdeydim bilmiyorum ama sonunda tam da bana göre bir yerde olduğumu düşünüyorum.konu açmayı pek beceremeyebilirim zamanla öğreneceğim inşallah :)

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
    ama artık buradasın canım aramıza hoşgeldin her türlü yardım için buradayım aramızda iyi vakit gecireceğini ve cok memnun kalacagına emin olabilirsin aramıza hoşgeldin taze meliş...

3. Nur___

Nur___ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    H.gldin aramızza :)

4. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.090
    Ödül Puanları:
    113
    Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

5. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hos geldiniz aramıza:)

işte bu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk bu işte........

aşk bu işte........

Ask, aşk bu işte ', inanmasanda, gün gelir de bir gün, hiç ummadıgın bir anda, dikilir, dikilir karşına, Kimi zaman, alır götürür seni, bir perinin kanadında, Kimi zaman, mecnun eder de gezdirir seni, çöl fırtınalarında, Kimi zaman, ansızın girer düslerine, ne gündüz tanır ne de gece, Hasret firtınaları ekerken kalbine, kor bir ateş olur da, çöker yüregine, Çöker,...
  2. İşte Bu Senenin Modası

İşte Bu Senenin Modası

bu senenin botları bu senenin moda botları modası modasi modasi 2010 İspanyol paça, beyaz kotlarınızı çıkartın.... Baharın gelişiyle, İspanyol paçadan skinnye pek çok farklı modelin bulunduğu beyaz kotlar, modada başrole hazırlanıyor Modası hiçbir zaman geçmeyen jeanler, yeni sezonda beyaz renk ve yeni trendlerle gardıroplarımızdaki yerini koruyor. Gündüzleri lastik ayakkabı ve...
  3. İşte gerçek aşk budur !!!!

İşte gerçek aşk budur !!!!

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180 km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor; Kız: Lütfen yavaşla, ben korkuyorum. Delikanlı: Hayır, bak ne kadar eğlenceli. Kız: Lütfen, lütfen, çok korkuyorum. Delikanlı: Peki, beni sevdiğini söyle. Kız: SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla. Delikanlı: Şimdi de bana sıkıca sarıl. Kız delikanlıya sıkıca sarılır....
  4. İşte Sarışın Dediğin Budur.

İşte Sarışın Dediğin Budur.

Bİrde sarışınlara aptal derler ama bu sarışın öyle degil.Maşallah çok zekiii kızımızz Delikanlı uçakta, güzel bir sarışının yanına düşmüş. Hemen sarkmış sarışına; 'Yan yana otururken muhabbet edilirse seyahat çok kısasürer, hadi konuşalım ' demiş. Sarışın okuduğu kitabı yavaşça kapatarak; 'Ne üzerine konuşmak istersin' demiş. Delikanlı 'Valla bilmem ki...Mesela nükleer enerjiye ne dersin?'...

Sayfayı Paylaş