1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    63

İşte çork farklı bir doğum hapı

Konu, 'Doğum Kontrolü & Aile Planlaması' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Haberi okuduğımda özellikle hapla korunan bayan arkadaşlar adına çok sevindirm. Hergün içmek zorunda kalmayacaksınız artık:)
    Amerikalı bilim adamları, cinsel ilişkiden tam 5 gün sonra bile alınsa istenmeyen gebeliği önleyen doğum kontrol hapı üretti.

HRA Pharma adlı firma tarafından EllaOne adıyla üretilen doğum kontrol hapı tam bin 241 kadın üzerinde denendi. Cinsel ilişkiye giren kadınların yüzde 97,9'u bu hapı kullandığı için hamile kalmadı.

Amerika'da piyasaya sürülen doğum kontrol hapının Avrupa'da satışa sunulacağı ilk ülke ise Almanya olacak.

kaynak:hürriyet

İşte çork farklı bir doğum hapı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum kontrol hapları

doğum kontrol hapları

doğum kontrol hapları isimleri doğum kontrol hapı isimleri hormon ilaçları kadın hapları düşük yaptıran mide ilacı Doğum kontrol hapları ya da bilimsel adıyla oral kontraseptifler (OK) tüm dünyada yaygın şekilde kullanılan ve ucuz. basit ve oldukça yüksek etkili ilaçlardır. İçinde hormon olduğunun bilinmesi kadın sağlığı açısından son derece yararlı olduğu bilinen bu ilaç grubu hakkında pekçok...
  2. doğum kontrol hapı

doğum kontrol hapı

bilginize ihtiyacım var arkadaşlar ya ben suan oğlanı emziriyom ama ebeler doğum kontrol hapı kullanabilirsin dediler 6 aylık olduktan sonra ama ben 1 aydır kullamıyom sakıncası var mı ki biliyonuz mu yada kullanan var mı
  3. Doğum Kontrol Hapları

Doğum Kontrol Hapları

yazz doğum kontrol hapı reçetesiz doğum kontrol hapı yaz yazz yan etkileri yaz dogum hapi Merhaba melekler sizleri bir konuda uyarmak istedim.Yasmin ve Yaz marka doğum kontrol hapları ülkemizde reçetesiz ve en doğal doğum kontrol hapı olarak eczacılar tarafından tavsiye ediliyor.Amerikada bu ilaçları kullananların çeşitli yan etkiler nedeniyle hastalandığını ölümler olduğunu bilmenizi...
  4. Yaz doğum kontrol hapı kullananlar bana bir bakın

Yaz doğum kontrol hapı kullananlar bana bir bakın

Selam kızlar ben Yaz doğum kontrol hapı kullanıyorum ama adetim kullandığımdan günden beri düzensiz iki güne bir leke görüyorum ve normal adet görmedim yani lekeler haricinde adet yok. Acaba bu yaz doğum kontrol hapını nasıl kullanacam, kullanan varsa bana bilgi versin!
  5. yumurta büyütmeyle kist oluşanlar doğum kontrol hapıyla bir ayda geçirebildinizmi?

yumurta büyütmeyle kist oluşanlar doğum kontrol hapıyla bir ayda geçirebildinizmi?

yumurta büyütme iğnelerinden dolayı kist oluştu ve doktor bu nedenle 21 günlük kullanım için doğum kontrol hapı verdi.peki bu kist bir ayda hemen geçermi geçmeyen arkadaşlar varmı?
Etiketler:

Sayfayı Paylaş