1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

işte en leziz takılarr

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

şirin takılardan hoşlananlar için özellikle ideal ama bir sorun var insanın iştahını kabartıyorlarr aman kilolara dikkatt..........:):) [​IMG]

işte en leziz takılarr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en leziz sofralar için en güzel takımlar

en leziz sofralar için en güzel takımlar

en güzel sofralar güzel sofralar leziz gün sofraları en gün sofraları leziz ve keyifli sofralar için mekan ve esyalarında önemi kacınılmaz bir konu...........sizin tarzınız nedir??
  2. Dünya'nın En zevkli işleri

Dünya'nın En zevkli işleri

en zevkli işler dünyanın en zevkli işleri dünyanın işi çalışmak işler Çalışmak yorucu bir iş.Ama maddiyat için çalışmak şart.Çalışmadan olmuyor.Çalışmanın zevkli olduğunu pek sanmıyorum.Günün erken saatinde başlayıp geç saatlerine kadar çalışmak,yorgun bir şekilde eve gelmek ve çabuk biten haftasonları bence hiç de zevkli olmasa gerek.Ben öyle düşünüyorum ama dünyamız da zevkli ve bir o...
  3. İşte en eski ayakkabı!!

İşte en eski ayakkabı!!

eski ayakkabı eski ayakkabı resimleri ayakkabılar isimleri adları Arkeologlar, Ermenistan'da bir mağarada 5 bin 500 yıl öncesine ait ve son derece iyi korunmuş deri bir makosen buldu. İrlanda'daki Cork Üniversitesi'nden arkeologların dünyanın en eski ayakkabısı olduğu düşünülen keşfiyle ilgili arkeolojik kazı Amerikan bilimsel internet dergisi PLOS ONE'da (Public Library of Science)...

Sayfayı Paylaş