1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113

İşte Hanımlara Özel Twisted Sister Saç Modeli Ve Yapılışı...

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Twisted Sister Saç Modeli Twisted Sister Saç Modeli Nasıl Yapılır

Hafif dalgalı saçlara sahipseniz bilin ki çok şanslısınız! Çünkü o dalgalı saçlarınızı kullanarak yapabileceğiniz bir sürü süper modeller var. Eğer saçlarınız dalgalıysa ya da düzse hemen deneyin derim. İşte değişik bir model twisted sister saç modeli yapılışı...

Twisted Sister Saç Modeli ve Yapılışı

İşte Hanımlara Özel Twisted Sister Saç Modeli Ve Yapılışı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Japonların saç modelleri ve yapılışları

Japonların saç modelleri ve yapılışları

saç modelleri ve yapılışları japon saç modelleri japon erkek erkek ve yapılışları Bence Japon saç stilleri çok tatlı oluyo ya ben de şunlardan birini yapmayı denicem ama pek becerebilceğimi sanmıyorum.. Sizce nasıllar yorumlarınızı bekliyorum
  2. Özel günlerde şirin küçük hanımlar için saç modelleri

Özel günlerde şirin küçük hanımlar için saç modelleri

çocuk saç modelleri kücük cocuk sac modelleri özel günlerde saç şirin küçük sırlar Kız çocuklrımız için özel günlerde kuaföre gitmelerine gerek kalmadan kendi ellerinizle yapabileceğiniz birkaç saç modeli fikri...
  3. Saç örgüsü kolye modeli ve yapılışı

Saç örgüsü kolye modeli ve yapılışı

takı modelleri ve yapılışları kolye modelleri ve yapılışları saç örgü video takı yapılışı uzun kolye Kendi takı tasarımını yapmaya meraklı olan tüm hanımlar için çok şık saç örgüsünden yapılmış kolye modelini ayrıca kolyemizin yapılışını sizlerle paylaşıyorum Şıklığınızı tamamlamada aksesuarların etkisi çok önemli. Basit bir kıyafeti uygun bir aksesuarla son derece şık hale getirebilirsiniz....
  4. Saçaklı Panço Modeli ve Yapılışı

Saçaklı Panço Modeli ve Yapılışı

saçaklı panço panço nasıl örülür örgü panço modeli Son senelerde hayli ilgi gören pançolar bu sene de hanımların üstlerini süsleyecek melekler :) Bu konumuzda vereceğimiz panço modeli de hayli şık. Boğazlı ve saçaklı pançomuzun yapılışına geçelim isterseniz :tik: İp: 400 gr Şiş: 10 numara Ön ve arkaya 38 ilmekle başlayın. Ön ve arka ortasında 8 ilmeği her 5 sırada 4-4 saç örgü olarak...
  5. Saç Örgülü Çok Şık Bir Panço Modeli ve Yapılışı

Saç Örgülü Çok Şık Bir Panço Modeli ve Yapılışı

saç örgülü panço modeli saç örgülü panço yapılışı Sevgili melekler, kullanışlı ve şık olmaları sebebiyle bayanlar tarafından sıkça tercih edilen panço modelleri anlatımlarına devam ediyoruz. Az önce paylaştığımız opera panço modelinin ardından bu kez saç örgülü panço yapılışı ile ilgili ayrıntılı bilgileri aşağıda ki makalemizden sizlerle paylaşıyoruz.. :) YAPIMI 7 nolu şişimiz ile 248...

Sayfayı Paylaş