İşte Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın Erkek Hali !

TİTAN

*Melekler Mekanı*
İşte Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın Erkek Hali !
Bu konu; İşte Rüzgar (Nil) Erkoçlar'ın Erkek Hali haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, birkaç gün önce bir iddiayla ortaya çıkan ve ablası tarafından yalanlanan Nil Eerkoçlar'ın cinsiyet değiştirdiği iddiası Nil Erkoçlar tarafından bizzat doğrulandı. Ardından ünlü gazeteci Ayşe Arman'a röportaj veren ve resimler çektiren yeni adıyla Rüzgar Erkoçlar şaşkınlık yarattı. Ameliyatla erkek olup Rüzgar adını alan 27 yaşındaki oyuncu Nil Erkoçlar'a kadın meslektaşları Twitter'da twit'leriyle destek oldu. İşte Rüzgar Erkoçlar'ın resimleri...

1-2e9.jpg

2-2a5.jpg

3-33d.jpg

4-74.jpg

6-157.jpg

7-20a.jpg

nil_erkoclar-33e.jpg

Bu kızın yüz hatlarını çok beğenirdim bayağı sempatik gelirdi bana kendi tercihi olsa da bayan hali çok daha güzeldi yazık oldu ne diyeyim....

ayyy kıss hali ne güzeldi çok beğenirdim ama işte inan elinde değil baze bazı şeyler buda bi hastalık kimse böyl olmak istemez allah korsu valla allah kimsye vermesin

amaaan ben ınanamıyorum hala yaaa askere çağırılıyomus duydunuzmu mavı nüfus cüzdanı olunca eee askerede gitcek anaam askerde zor gunler geçırır bu kız aman bu adam ıstee

Benzer Diğer Konularımız !

Geri