1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  İşte size Google Chrome 19'un Hızı

  Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Chrome 19 Yenilikleri Google Chrome 19'un Hızı  Merhaba Sevgili Melek'ler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/212536-google-chrome-tum-eklentileri-download.html hakkında bilgiler sunmuştuk. Şimdi ise hızı gayet iyi olan Google Chorme 19 hakkında bilgiler aktarıyor ve ilgili tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.

  [​IMG]


  Google'ın popüler web tarayıcısı Chrome'un yeni sürümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Son sürüm Chrome 19'da dikkat çeken yenilikler arasında yer imlerinizi, parolalarınızı, eklentilerinizi ve açık sekmeleri diğer bilgisayarlarla ve mobil cihazlarla eşitleyebilmek var. Peki Chrome 19, Google'ın söz verdiği gibi hız geliştirmeleri de sunuyor mu?

  Chrome 19'un V8 Javascript motoru, Chrome 18'inkine göre çok daha verimli çalışıyor. Chrome 18'in V8 motoru, her milisaneyede bir duruyor. Bu, başlangıçta küçük bir rakam gibi görünse de kod, yüksek hızlarda işleniyor ve Chrome 19'daki optimizasyonlar farkı ortaya çıkarıyor.

  Google'ın V8 hız testine göre tarayıcı artık 10.791 puan alıyor. Bir önceki sürümde ise puanı, 8.568 idi. Bağımızsız test Sunspider'da da Chrome 19, tüm tarayıcıların önünde bulunuyor. Chrome 19, SunSpider testinde diğer tarayıcıları geçmek bir yana, önceki sürümüne de küçük bir fark atıyor.
   
İşte size Google Chrome 19'un Hızı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Google Chrome İndir(Türkçe)

  Google Chrome İndir(Türkçe)

  chrome indir google chrome, indir, chrome, chrome indir, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ben tarayıcı olarak chrome kullanıyorum.Hızı ve özelliklerinden çok memnunum.Ne kadar çok sekme de açsam bana mısın demez.Siz de resme tıklayarak indirebilirsiniz..
 2. Google Chrome Çeviri Eklentisi

  Google Chrome Çeviri Eklentisi

  Google Chrome Çeviri Eklentisi yüklemek istiyorum ne yapmam lazım bana da bu konuda yardımcı olun bari
 3. İşte Google Chrome Kilitlendi Hatası Çözümü

  İşte Google Chrome Kilitlendi Hatası Çözümü

  Google Chrome Kilitlendi Hatası Çözümü Eyvah Google Chrome çöktü Hatası "Google Chrome Kilitlendi Hatası alıyorum ne yapmam lazım?" diyen misafirlerimiz ve üyelerimiz, işte size Google Chrome Kilitlendi Hatası ve çözümü hakkında yapmanız gerekenler ve merak ettiğiniz bilgiler. Buyrun Melek'ler; Google Chrome Kilitlendi Hatası Çözümleri şöyledir, tabi ilk yapacağınız şey...
 4. Google Chrome Eklentileri İndir

  Google Chrome Eklentileri İndir

  Google Chrome Eklentileri İndir Arkadaşlar ben Google Chrome nin bütün eklentilerini indirmek istiyorum bunu nerden ve nasıl yapabilirim yardım edin.
 5. Google Chrome yenileniyor!

  Google Chrome yenileniyor!

  yeni Google Chrome Google Chrome yenilendi Merhaba Sevgili Melek'ler, hızlı ve bir çok özelliğiyle Google Chrome bir çok kişi tarafından tercih edilenlerin başında geliyor. Lakin size bir haberimiz var, Google Chrome yepyeni ve bambaşka olarak geliyor :) Bambaşka bir Chrome geliyor! Google, Chrome'un Metro stiline uygun yeni bir sürümü üzerinde çalıştığını duyurdu. Böylece Microsoft'un...

Sayfayı Paylaş