Etiketler:
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113

İşte Sizlere Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözleri ....

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Sultan Dizisi Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözü

Sultan dizisini izleyenleriniz ve orada çalan Aşka inanmıyorum şarkı sözünü merak eden meleklerimiz için Erkin Koray ın seslendirdiği Aşka İnanmıyorum Sözleri burada....Sultan Dizisi hakkında bilgi almak isteyenler buradan ...

Erkin Koray Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözleri

Yıllarca sevdım askınla yandım
    Artık ben aska ınanmıyorum
    Sevdım sevelı cok acı cektım
    Terkederse etsın aldırmıyorum
    Onun ıcın carpan kalbum tutussa
    Yanarsa yansın ben yanmıyorum
    Sevıyorum dedın yalan soyledın
    Senı seven kalbı vıran egledın
    Aldatıp benı kıymet bılmedın
    Artık sozlerıne ınanmıyorum

Son düzenleme: 29 Mayıs 2012
İşte Sizlere Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözleri .... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşka İnanmıyorum

Aşka İnanmıyorum

Erkek milleti işte aklı fikri uçkurda :)
  2. Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözü istiyorum

Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözü istiyorum

Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözü istiyorum sizden benimle o dizide çalan şarkıyı paylaşın kızlar
  3. İşte size Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözleri

İşte size Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözleri

Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözleri Hay Ben Onun Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden Dilek Budak Hay Ben Onun şarkı sözleri isteyen misafirlerimiz için, güzel şarkıcı Dilek Budak'ın bu şarkısının sözlerini sizlerle de paylaşıyoruz :) Zor gidene yol, haktır elbet bilene sor Bak halimize bu ayrılığı kendine sor Zor gidene yol, haktır elbet bilene...
  4. Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Şarkısının Sözleri

Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Karadır Kaşların Şarkısının Sözleri

Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Türkü Sözleri Karadır Kaşların Şarkı Sözleri Sevgili melekler, yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekrana bağlayan Sultan dizisi artık Pazartesi akşamları değil Cumartesi akşamları yayında olacak. Bu hatırlatmamızın ardından Sultan Dizisi 13. Bölümde Çalan Türkü Sözleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz... Karadır kaşların ferman yazdırır,...
  5. Sultan Dizisi 1 Ekim 'de Dizide Çalan Beni Bekledinse Şarkısının Sözleri

Sultan Dizisi 1 Ekim 'de Dizide Çalan Beni Bekledinse Şarkısının Sözleri

Bu konu; Sultan dizisi 1 Ekim'de yayınlanan Beni Bekledinse şarkısınn sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kanal D'nin en sevilen dizilerinden biri olan yeni sezon dizilerinden Sultan dizisi dün gece yayınlanan 16. bölümüyle yine izleyiciyinin beğenisini topladı. Sıcak, samimi ve heyecanlı hikayeleriyle izleyici tarafından beğeni toplayan Sultan dizisinde dün gece...

Sayfayı Paylaş