Etiketler:
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0

işte yeni botlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

2. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    saol canım hepsi güzel ve şık:)

3. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
işte yeni botlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte yarım botlar süperlerrr

işte yarım botlar süperlerrr

yarım botlar yarım bot fiyatları
  2. Yeni model botlar ve kıyafet konbinleri..

Yeni model botlar ve kıyafet konbinleri..

yeni model botlar en son model botlar son Kışın vazgeçilmezi botların kısası uzun derken şimdide upuzunları moda oldu:Dbana biraz abarlılı gelsede çoğu bayanlar tarafından beğenildi işte sizlere bunlardan örnekler vericem upuzun ve normal kısalıktaki botlardan ve hangi kıyafetlerle giyilebileceği örnekleriyle bakalım siz beğenecekmisiniz?:)...
  3. Yeni model kısa botlar..

Yeni model kısa botlar..

kısa botlar yeni model botlar 2009'un kışında olduğu gibi 2010'un kışındada kısa botlar moda ,sürekli yenilenen modelleriyle biz bayanları alışverişe zorluyorlar:Dişte yeni kısa bot modelleri:)...
  4. Örgü botlar

Örgü botlar

2010 kışında bu örgübotlar çom modaydı büyük ihtimal 2011 yılındada yine moda olacağa benziyor.Yağmurlu havalarda giyilmesi uygun olmayan ama içinde bulunduğumuz şu güzel bahar havalarında son derece kullanışlı olan örgü botları sizler için paylaşıyorum=)
  5. Elle'den Aldığım Yeni Botlarım

Elle'den Aldığım Yeni Botlarım

Baktım herkes yeni aldıkları cicilerini paylaşıyor bende dün Elle'den aldığım cicimi sizlerle paylaşıyım dedim... Uzun zamandır takipdeydim dün baktım fiyatı baya bir düşmüş fırsat bu fırsat hemen aldım... İşte botlarım... NOT: Resmini çekmeye üşendiğim için sitesinden resmini yükledim idare edin :D:D

Sayfayı Paylaş