istedigim yanlizca o...

sule

Yeni Üye
Üye
istedigim yanlizca o...
Canim annem, yine döndüm bu monotonlar ülkesine,daha sana doyamadan oysa.Ama mecburum annem cünkü ben artik evliyim esim neredeyse onun yaninda olmam lazim.Ben bunlari yazarken,sende eminimki beni düsünüyorsundur.Artik yalnizsin annem kardesimde evlendi tipki benim gibi yalnizsin.Bugun aradigimda sesin titriyordu üzülmemem icin kendini zor tuttun annem biliyorum..Nasil anne kalbi herseyi hissederse,evlat kalbide annesinin agladigini hisseder.Annem hani taksi gelmisti kapinin önüne,icimden eyvah gitme vakti geldi dedim lanetler ettim binlerce kez bu uzakliga.Hani bavullari almaya odaya girdigimde pesimden gelip boynuma sarilmistin hickirarak aglamistin.Bende kokunu cektim icime anne cünkü kokuna cok ihtiyacim olacak annem hemde cok..7 hafta ne cabuk gecti anne hicbirsey anlamadim ALLAHA binlerce kez yalvardim saatler cabuk gecmesin diye.Havaalaninda ucak kalkana kadar hic durmadan agladim annem hemde ilk defa kimseden utanmayarak agladim,yüzüme bakmalarina aldiris etmeden..Annem ya yalnizim seni cok özlüyorum.5 Gün oldu geleli ama daha alisamadim,2 senedir herseyimi verdigim bu evim bile yabanci geliyor.Anne kardesimi cok kiskaniyorum biliyormusun,cünkü o evlendigi halde size cok yakin istedigi zaman yüzünüzü görebilir,ama ben cok uzagim ya annem istesemde göremiyorum sizi bu beni cok perisan ediyor.. ALLAhima yalvariyorum günler cabuk gecsin diyesabir istiyorum.. Türkiyedeyken cekim yapmistim dün o kasetleri izledim,gelip arada bir beni öpüyorsun,kurban oldugum pamuk kizim diyorsun,ahhhhhhhh cektim icimden hemde öyle bir ah tiki bu kalbimde derinden derine bir sizi hissettim.Annem icimde acayip bir bosluk var bunu ne gezerek kapatabiliyorum,nede resminize bakarak,kapanmiyor..Her arayisimda üzülme diyorsun benden birde söz istiyorsun,ama annem ben sözümü tutamiyorum.Kendi kendimi yiyorum.yanindayken gözlerimin ici gülüyordu ama simdi ise yapmacik gülüsler atiyorum.Annem sol yanimi orda birakip geldim ben,anne anilarimi cocuklugumu gencligimi yaninda birakip cirilciplak geldim buraya...Ah bu uzaklik ah bu yalnizlik benim sonum olacak süphesiz.Rabbime hep dua ediyorum birsey olsunda birsey ya annem bir mucize esimle oraya gelelim,orda yasiyalim.Annem ne güzel olurdu dimi? Yemek yaparken seni arardim,beceremedim anne yemek yapmayi gelip yaparmisin,eminimki sende kosarak gelirdin,sonra esim gececi calisirken,bende evde yalniz kalmazdim burdaki gibi,gelip hemen yaninda yatardim sabaha kadar.Birsey alip yedigimde bogazima dügümlenmezdi.Annem hani kizkardesim bizi yemege davet etmisti hep beraber gitmistik,bende cok yas pasta yedim diye sende kizmistin bana yakinda pasta yiye yiye yirtilicaksin demistin,babamda birak yesin 90 kilo olsun demisti:)Ne kadar güzel günlerdi..Annem suan sana hep bagirarak söyledigim sarkiyi dinliyorum "ANNEM ANNEM COK YALNIZIM SANA GEL DIYEMEM,YALANLARDAN YORULDUM AHH SONUMU BILEMEM.." Anne kaynanamin yaninda dayanamayip agladim bugun,oda bana dönüp ne agliyorsun sen artik büyüdün dedi,cok iclendim cok gücüme gitti.Büyümekle ne alakasi varki,insan herzaman annesine ihtiyac duyar,zaten benide anlasalardi sasardim..Zaten bu lanet yerde insanlar cok taslasmis annem,belki ön yargili oluyorum ama tanidiklarim öyle.Halam bile tas kalpli olmus,oysaki oda buraya annesinden kardeslerinden ayrilip gelmis,yani beni anlamasi lazim ama nafile kimse anlamiyor..Hic arkadasimda yokki icimi dökecegim,sadece sigaram var,cokta bunaldigim zaman üzerine parfümünü sIKTIGIN oyuncak bebegim varya onu koklayip ona derdimi anlatiyorum,beni öyle usulca dinliyor hic yorum yapmadan,ona size olan hasretimi anlatiyorum,beni agladigim icin yargilamiyor,bana büyüdün ne annesi demiyor,yada halam gibi ben aglayinca gülmüyor..Yani annem burdaki insanlardan o kadar biktimki oyuncak bir bebege derdimi dökmek daha cazip geliyor..Annecim seni cok özledim,benim ne bu gözyaslarim nede hasretim taki sana kavusana kadar dinmeyecek,en iyisi daha fazla aglamadan gidip yatayim,rüyama gel annem,hic olmazsa orada bulusalim.. SENI COK SEVIYORUM ANNEM... Pamuk Kizin cok yalniz :((

Ce: istedigim yanlizca o...

canım kardeşim,çok güzel..yüreğine emeğine sağlık..yıllarca gurbette olan aile özlemini yaşayanlardan biriyim.o yüzden beni çok etkiledi..bu gün senden gelen doğum günüm için olan mesajını aldım..teşekkür ederim..dilerim allah sanada banada yaşam boyu huzur,mutluluk versin...tüm sevdiklerimizle beraber...büyük sevgi ve büyük mutluluklarla kal....

Ce: istedigim yanlizca o...

cok tesekkur edrim tontinim...dileklerin icin....tekrardan nice nice mutlu yillara....

Geri