İstenmeyen Kadınlardan Olmayın...İşte İstenmeyen Kadınların Özellikleri...

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
İstenmeyen Kadınlardan Olmayın...İşte İstenmeyen Kadınların Özellikleri...
İstenmeyen Kadın Özellikleri
İstenmeyen Kadın OlmayınÇok konuşan,para düşkünü,çocuk ruhlu,sıkıcı,istekleri bitmeyen çok yakınan kadınlardan olmayın...İşte erkeklerin en nefret ettikleri kadın tipleri bunlar...Aman sizler dikkat edin eşinizi sevgilinizi kendinizden bu özelliklerle uzaklaştırmayın..kadin-erkek-152.gifÇok konuşan kadınlar:


Anlattıkları ile evrenin sırrını veriyor olsa da erkeklerin birlikte olmaktan nefret ettikleri kadın tipleri listesinde çok konuşan kadınlar ilk sıradadır. Hele de aynı ses tonu ile her olayı, tüm detaylarıyla, bitmez tükenmez bir uzunlukta anlatıyorlarsa… Aslında bu kadınlar sadece erkekleri değil tüm sosyal hayatlarını kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirler.

Çocuk kadınlar:


Ne kadar sevimli özelliklere sahip olsalar da erkeklerin gözünde yer edemeyen diğer bir kadın tipi de cici- çocuk kadınlardır. Çocuk gibi konuşan, kaprisli ve fazla hareketli bu kadınlar erkekleri çekmek yerine uzaklaştırabilir. Fazla çocuksu ve şımarık tavırlar ile bir aşk ilişkisini ebeveyn çocuk ilişkisine çevirebilir ve sorumluluktan, hatta baba olmaktan bu kadar korkan erkeklerin hemen kaçmasına neden olabilirler.

Her şeyi bilen kadınlar:


Her lafa giren, her şeyi bilen, her konunun uzmanı kadınlar genel olarak erkekler tarafından arzulanmaz. Bir danışman edasıyla erkeğin hayatına, işine ve hayatının her alanına sızarak, kontrol etmeye çalışırlar. Bu sadece rahatsız edici bir tavır değil aynı zamanda aşk enerjisini yok eden bir durumdur. Her şeyi bildiğini zannetmenin bir adım sonrası yargılamaktır ve tabii bu tipler ilişkilerinde yargılayıcı rolü üstlenirler.

Para odaklı kadınlar:


Erkeklerin uzak durmaya çalıştığı kadın tipleridir. Zengin erkek avcısı olarak da bilinirler. Bir erkeğin onlarla birlikte olabilmesi için bedel ödemesi gerektiğine inanırlar, bazen başarılı da olurlar. Ama genel olarak erkeklerin kaçındığı kadın tipleridir, uzun vadede erkekler bu tip kadınların kendilerini sevmediğini sadece çeşitli faydalar sağlamak için ilişki yürüttüğünü düşünürler. Bu tip kadınlar artık erkeklerin de bağımsız, kariyerli, kendi hayatını kendi imkanları ile sürdürebilecek güçteki kadınları tercih ettiklerini bilmelidirler.

Obsesif/ ısrarcı kadınlar:

Erkeklerin en korktukları kadın tipidir. Erkekler onlar ile bir kere birlikte olurlarsa hayat boyu kurtulamayacaklarını düşünürler. Israrcı ve hatta karşılık göremezlerse zarar verici olabilirler. Devamlı arayan, görüşmek için ısrar eden ya da ayrılığı kabul edemeyerek problem çıkaran kadınlar bu grubun içindedir.

Her insan karşısında saygın bir kişilik bulmak ister. Obsesif kadınlar erkeklerin sevgisini ve aynı zamanda saygısını kaybeder. Eğer bu tür özellikler gösteriyorsanız, ilginizi başka yere çevirip, hayatınızdaki aşkı hedef haline getirmemeyi öğrenmelisiniz.

Depresif kadınlar:

Erkeklerin anlayamadığı ve birlikteyken en çok sıkıldığı kadın tipidir, depresif kadınlar. Hep bir dertleri, yakınacakları konuları olur. Sürekli ilgi odağı olmak isterler, ilgi bir an onların üstlerinden çekilse yeni bir trajedi yaratarak ilgiyi tekrar üstlerine çekmek isterler. Genelde asık suratlı, kimsenin anlamadığı dertleri olan, "derin" kadınlardır.

Eğer gerçekten depresyondaysanız, bir psikoloğa görünüp bu konuyu halledin. Böyle düşünceli bir hava yaratıp enteresan olacağınızı düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz. Erkekler mutlu, neşeli ve birlikte eğlenebileceği kadınlarla olmak isterler, tüm insanlar gibi.

Fiziğine özen göstermeyen kadınlar:

Ter kokan, kirli kıyafetlerle dolaşan, dikkat çekici bir şekilde kendisine, vücuduna, el ve ayak temizliğine dikkat etmeyen kadınların erkek dünyasında hiç şansı yoktur. Erkekler iç güzellik kadar dış güzelliğe, en azından temizliğe hayati önem verirler.

Fiziğinize, kıyafetlerinize ve temizliğinize önem vermek, kişiliğinizin önemli bir göstergesi, kendinize duyduğunuz saygı ve sevginin belirtisidir. Dünya güzeli olmaya gerek yoktur ama olabileceğinizin en iyisi olmaya çalışmak gerekir.
 
Geri
Üst