1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  İstenmeyen Kadınlardan Olmayın...İşte İstenmeyen Kadınların Özellikleri...

  Konu, 'Psikoloji ve İlişkiler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  İstenmeyen Kadın Özellikleri İstenmeyen Kadın Olmayın  Çok konuşan,para düşkünü,çocuk ruhlu,sıkıcı,istekleri bitmeyen çok yakınan kadınlardan olmayın...İşte erkeklerin en nefret ettikleri kadın tipleri bunlar...Aman sizler dikkat edin eşinizi sevgilinizi kendinizden bu özelliklerle uzaklaştırmayın..
  < Konu Resmi..>


  Çok konuşan kadınlar:


  Anlattıkları ile evrenin sırrını veriyor olsa da erkeklerin birlikte olmaktan nefret ettikleri kadın tipleri listesinde çok konuşan kadınlar ilk sıradadır. Hele de aynı ses tonu ile her olayı, tüm detaylarıyla, bitmez tükenmez bir uzunlukta anlatıyorlarsa… Aslında bu kadınlar sadece erkekleri değil tüm sosyal hayatlarını kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirler.

  Çocuk kadınlar:


  Ne kadar sevimli özelliklere sahip olsalar da erkeklerin gözünde yer edemeyen diğer bir kadın tipi de cici- çocuk kadınlardır. Çocuk gibi konuşan, kaprisli ve fazla hareketli bu kadınlar erkekleri çekmek yerine uzaklaştırabilir. Fazla çocuksu ve şımarık tavırlar ile bir aşk ilişkisini ebeveyn çocuk ilişkisine çevirebilir ve sorumluluktan, hatta baba olmaktan bu kadar korkan erkeklerin hemen kaçmasına neden olabilirler.

  Her şeyi bilen kadınlar:


  Her lafa giren, her şeyi bilen, her konunun uzmanı kadınlar genel olarak erkekler tarafından arzulanmaz. Bir danışman edasıyla erkeğin hayatına, işine ve hayatının her alanına sızarak, kontrol etmeye çalışırlar. Bu sadece rahatsız edici bir tavır değil aynı zamanda aşk enerjisini yok eden bir durumdur. Her şeyi bildiğini zannetmenin bir adım sonrası yargılamaktır ve tabii bu tipler ilişkilerinde yargılayıcı rolü üstlenirler.

  Para odaklı kadınlar:


  Erkeklerin uzak durmaya çalıştığı kadın tipleridir. Zengin erkek avcısı olarak da bilinirler. Bir erkeğin onlarla birlikte olabilmesi için bedel ödemesi gerektiğine inanırlar, bazen başarılı da olurlar. Ama genel olarak erkeklerin kaçındığı kadın tipleridir, uzun vadede erkekler bu tip kadınların kendilerini sevmediğini sadece çeşitli faydalar sağlamak için ilişki yürüttüğünü düşünürler. Bu tip kadınlar artık erkeklerin de bağımsız, kariyerli, kendi hayatını kendi imkanları ile sürdürebilecek güçteki kadınları tercih ettiklerini bilmelidirler.

  Obsesif/ ısrarcı kadınlar:

  Erkeklerin en korktukları kadın tipidir. Erkekler onlar ile bir kere birlikte olurlarsa hayat boyu kurtulamayacaklarını düşünürler. Israrcı ve hatta karşılık göremezlerse zarar verici olabilirler. Devamlı arayan, görüşmek için ısrar eden ya da ayrılığı kabul edemeyerek problem çıkaran kadınlar bu grubun içindedir.

  Her insan karşısında saygın bir kişilik bulmak ister. Obsesif kadınlar erkeklerin sevgisini ve aynı zamanda saygısını kaybeder. Eğer bu tür özellikler gösteriyorsanız, ilginizi başka yere çevirip, hayatınızdaki aşkı hedef haline getirmemeyi öğrenmelisiniz.

  Depresif kadınlar:

  Erkeklerin anlayamadığı ve birlikteyken en çok sıkıldığı kadın tipidir, depresif kadınlar. Hep bir dertleri, yakınacakları konuları olur. Sürekli ilgi odağı olmak isterler, ilgi bir an onların üstlerinden çekilse yeni bir trajedi yaratarak ilgiyi tekrar üstlerine çekmek isterler. Genelde asık suratlı, kimsenin anlamadığı dertleri olan, "derin" kadınlardır.

  Eğer gerçekten depresyondaysanız, bir psikoloğa görünüp bu konuyu halledin. Böyle düşünceli bir hava yaratıp enteresan olacağınızı düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz. Erkekler mutlu, neşeli ve birlikte eğlenebileceği kadınlarla olmak isterler, tüm insanlar gibi.

  Fiziğine özen göstermeyen kadınlar:

  Ter kokan, kirli kıyafetlerle dolaşan, dikkat çekici bir şekilde kendisine, vücuduna, el ve ayak temizliğine dikkat etmeyen kadınların erkek dünyasında hiç şansı yoktur. Erkekler iç güzellik kadar dış güzelliğe, en azından temizliğe hayati önem verirler.

  Fiziğinize, kıyafetlerinize ve temizliğinize önem vermek, kişiliğinizin önemli bir göstergesi, kendinize duyduğunuz saygı ve sevginin belirtisidir. Dünya güzeli olmaya gerek yoktur ama olabileceğinizin en iyisi olmaya çalışmak gerekir.


   
İstenmeyen Kadınlardan Olmayın...İşte İstenmeyen Kadınların Özellikleri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. İstenmeyen kokulardan kurtulun

  İstenmeyen kokulardan kurtulun

  · Soğan kokusunu ellerinizden çıkarmak için, evvelden haşladığınız patatesi mutfaktaki işiniz bitince elinize sürerek beş dakika kadar ovabilirsiniz. · Uzunca bir süre kullanılmayan eski çaydanlıklar, zamanla pek de hoş olmayan bir koku edinirler. Bunu önlemek için en kolayı, içine bir parça kesme şeker koymaktır. · Karnabaharın haşlama suyuna bir miktar süt katarsanız kar gibi beyaz...
 2. İstenmeyen gebelik

  İstenmeyen gebelik

  istenmeyen gebelikte bitkisel çözüm istenmeyen gebelik çözümleri gebelik ilaç İstenmeyen gebelik Belki de bütün kadınların korkusu istenmeyen bir gebeliğe sahip olmaktır. Bunun nedeni genellikle gebelikten koruyucu önlemlerin yeterli olarak alınmaması ve bir istenmeyen gebelik durumunda ne yapılacağını bilmemektir. Sanılanın aksine bu tip sorunlar tamamen çözümsüz...
 3. İstenmeyen Misafirlere Söylenecekler:)

  İstenmeyen Misafirlere Söylenecekler:)

  01.) Tüh! Bizde tam çıkıyorduk. Buyrun bari..Hoşgeldiniz ! 02.) Ne Münasabet..tabi buyrun buyrun oturalım.En iyi ziyaret kısa olanıdır. Zaten bizde yalnız kalmak istiyoduk.Ha bu arada, Cüce olmayanlar giremez 03.) Kısa oturacaksanız yerdeki yeşil oku, uzun oturacaksınız sarı oku, yatıya geldiyseniz,kırmızı olanı takip edin. Efendim? Kırmızı ok sokak kapısına geri mi dönüyor? Hımmm, ilginç....
 4. İstenmeyen Kokuları Yok Edin

  İstenmeyen Kokuları Yok Edin

  turşu kokusu nasıl çıkar Evinizde,eşyalarınız da üzerinizde vs.bulunduğunuz ortamda istemediğiniz tiksindiğiniz bir koku var mı?Yoksa da olduğu oluyor.İşte o kokulardan kurtulmak sizin elinizde.Parfüm ile uğraşmayın.Doğal yolları deneyin.Buyrunuz... Soğan kokusunu ellerinizden çıkarmak için, evvelden haşladığınız patatesi mutfaktaki işiniz bitince elinize sürerek beş dakika kadar...
 5. İstenmeyen kıllardan kurtulayım derken sağlığınızdan olmayın!

  İstenmeyen kıllardan kurtulayım derken sağlığınızdan olmayın!

  Lazer epilasyon, vücutta oluşan istenmeyen kıllanmanın önlenmesinde ve giderilmesindeki yöntemlerden biri. Hemen hemen her cilt tipine ve her yaşa göre uygulanabilen lazer epilasyon seans aralıkları ve süresi, uygulandığı bölgeye ve cilt tipine göre değişiklik gösteriyor. Deri Hastalıkları Uzmanı Dr. Figen Akın, lazer epilasyon hakkında şu bilgileri verdi: "Lazer epilasyonda hedef doku,...

Sayfayı Paylaş