İstenmeyen tüylere hamam otu tozuyla bitkisel çözüm

BeyazMelek

BeyazMelek

Daimi Üye
İstenmeyen tüylere hamam otu tozuyla bitkisel çözüm
Bu konu; hamam otu tozu hakkında bilgi vermektedir
Kadınların ortak derdi olan istenmeyen tüylere son verecek olan bir öneriyle sizlere geldik.İstenmeyen tüylerden kurtulmak için bitkisel yöntemleri denemeyi düşünüyorsanız hamam otunu denemelisiniz. Hürrem otu olarakta yer edinen hamam otu tozu oldukça pratik yapımıyla canınızı acıtmadan sizi istenmeyen tüy kabusundan kurtaracak. Hamam otu tozunu denemeği düşünen meleklerimiz için gerekli bilgiler burada yer alıyor:

Hamam-otu-tozu-16a.jpg


Hamam otu acı yapmadan, canı yakmadan kullanıp istemediğiniz tüylerden kurtulabilirsiniz.Yapmanız gereken bitkiselcilere ( aktarcılara ) gidip, Hamam otu tozu istemeniz ve eve gelip su ile karıştırıp tüylerin üstüne sürmek kalıyor.Yalnız dikkat edilecek bölge yüz hariç heryere sürülebilir.


Hamam otu tozu nereden alınır?
Yukarıda belirttiğim gibi Aktarcılardan yada bitkisel ilaç satanlardan alınabilir ki orayada sorabilirsiniz.


Hamam otu tozu nasıl hazırlanıp,Nasıl kullanılıyor?


Güzel bir kaba hamam tozunu yeticek kadar göz kararı döküyorsunuz, üstüne çamur gibi yapıcak ne çok cıvık nede çok taşlaşmış olmuyacak.Daha sonra eldiven yardımıyla belirtilen bölgelere sürüp sadece 3-4 dakika beklemek olucak.


3-4 dakika bekledikden sonra sürülen bölgeyi su ile yıkamak olucak ve sonucu görebileceksiniz.” Sütun gibi bacaklar, pürüzsüz cilt ”


Not: Tüyler gittikden sonra 2-3 hafta sonra çıkmaya başlıyor.Jilet gibi dibinden almıyor ve dolayısıyla 2 misli çıkmıyor.Ciltte fazla beklenirse ( 3-4 dakika üstü ) tahriş yapabiliyor.Özellikle eldiveni belirtiyorum ellerinizle direk temasda biraz yakabiliyor.
 
S

sezen822

Üye
Üye
Hamam otunu kullandım. Ama kokusu çok keskin olduğu için beğenmedim. Ayrıca ciltten akıtırken tırnaklarımı parmak uçlarımı mahvetti. Ben şuan Bioder Bio Epilation kullanıyorum. Yüz ve Vücut için çeşit çeşit ürünleri var. Kokusu, nemlendirmesi ve en büyük özelliği tüyleri yok etmesi mükemmel. Kullanan biri olarak oldukça memnunum herkese de tavsiye ederim.
 
M

Meleklesmek

Forum Okuru
Hamam otu kürünü uygulayınca tüy dökülmesini anladık da bacaklar nasıl sütun gibi oluyor merak ettim :)
 
Üst