1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ister kazak ister hırka süper örnek

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

ister kazak ister hırka süper örnek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çeşitli Kazak Ve Hırka Modelleri

Çeşitli Kazak Ve Hırka Modelleri

Çeşit çeşit bayan kazak ve hırka modelleri Sizleri soğuktan koruyacak ve aynı zamanda şıklığınıza şıklık katacak el nuru göz nuru işlenmiş, bazıları fabrikasyon olan kazak ve hırka modellerini bu konumda sizlere sunmak istiyorum arkadaşlarım. Buradaki hırkaları nereden satın alacağınız hususunda bilgilerimiz yok. Zira resimleri google üzerinden toparlayarak veriyoruz. Kapri kollu bayan hırka...
  2. isterdim

isterdim

Kahkahan olmak isterdim. Ağzından çıkan kocaman bir kahkaha olmak. Düşünmeden, kontrolsüz, ansızın, gürültülü, günler boyu süren bir kahkaha. Neş’en olmak isterdim senin. Hiç bitmeyen neş’en Bir gülümseme olmak isterdim yüzüne yayılan. Sen istemesen de gelip yüzüne yapışan bir gülümseme. Işık gibi bir anda tüm yüzünü aydınlatan bir gülümseme olmak isterdim Ellerinle topladığın kır...
  3. Hangi Süper Gücünüz Olsun İsterdiniz?

Hangi Süper Gücünüz Olsun İsterdiniz?

:D Diyelim ki size bir güç hakkı tanınıyor, siz hangi süper gücü tercih ederdiniz?
  4. İster kendinize isterseniz kızınızın çeyizine tepsi örtüsü modelleri

İster kendinize isterseniz kızınızın çeyizine tepsi örtüsü modelleri

tepsi örtüsü örnekleri tepsi örtüsü modelleri içi modelleri ve yapılışı ve yapılışları Dantelden vaz geçemeyen ve tepsisine tepsi örtüsünü koyup misafirlerine çay servisi yapmak isteyen hanımlar bu modeller sizin için...
  5. 2010 kazak ve hırka modelleri

2010 kazak ve hırka modelleri

hırka modelleri 2010 2010 hırka modelleri erkek kazak erkek malum sonbahar geldi kışda önümüzde artık yavaş yavaş kışlıklar dolaplardaki yerini almaya başlayacak..bi kaçda yeni bişey alayım diyen melişlerimize de bi kaç model sunmak istedik... umarım beğenirsiniz...

Sayfayı Paylaş