İsteyen Meleklere 2021 Sarı Saç Kesimleri Ve Modelleri

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
İsteyen Meleklere 2021 Sarı Saç Kesimleri Ve Modelleri

2021 Sarı Saç Kesimleri Ve Modelleri​

Her boyayı boyadık bi fıstığı yeşil kaldı kızlar değil mi :) Şimdi eğer bu korona günlerinde kendime vakit ayırayım sarı olan saçımı kestireyim ( Sarı saç kesimleri ) ve aynı zamanda modeli rengi de güzel olsun diye düşünüyor iseniz sizlere bir çok saç örneği getirdim. Ha beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz bilmiyorum ama benim saçlar da sarı. Mecburen ayda bir boyatıp bi kaç ayda bir de röfle yaptırmak zorunda kalıyorum zira öyle bi beyaz var ki bıraksam grı kül kedisi gibi olacağımı düşünüyorum :D:D

Kış aylarında özellikle yıpranan saçlar için en güzel bakım ayı mahar diye düşünüyorum. Daha çok yazın gelmesiyle insan içine çıkacağımız zaman ne bileyim tam da nişanlar düğünler mevsimine de gireceğimiz düşünüldüğünde ( kızmayın daha var erkenden veriyorum modelleri ) ihtiyacınız olabilir diye düşündüm.

Sizler egaleri şeklinde değil de resimleri alt alta veriyorum kızlar. Bu arada resimleri google görsellerden ediniyorum bilginiz olsun 2021 model diye baktım ama olur ya bazılarının miadi geçmiş modası eski olmuş olabilir kızmayın bana hadi bakalım görelim esinlenelim kestilerim kızlar :D:D

2021 sarı saç kesimleri ve modelleri_ (1).jpg
2021 sarı saç kesimleri ve modelleri_ (1).png
2021 sarı saç kesimleri ve modelleri_ (2).jpg
2021 sarı saç kesimleri ve modelleri_ (3).jpg
2021 sarı saç kesimleri ve modelleri_ (4).jpg
2021 sarı saç kesimleri ve modelleri_ (5).jpg
2021 sarı saç kesimleri ve modelleri_ (6).jpg
2021 sarı saç kesimleri ve modelleri_ (7).jpg
2021 sarı saç kesimleri ve modelleri_ (8).jpg
2021 sarı saç kesimleri ve modelleri_ (9).jpg
2021 sarı saç kesimleri ve modelleri_ (10).jpg
2021 sarı saç kesimleri ve modelleri_ (11).jpg