1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İsteyenler için Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısı sözü Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere Serdar Ortaç Dileğim aşk şarkı sözleri sunmuştuk. Şimdi ise Serdar Ortaç Ne bu Neşe şarkı sözleri sunuyor ve Serdar Ortaç hayranlarını bu sayfamıza davet ediyoruz.

Ne bu neşe beni deli eden
    Ne bu tavır seni her gören kıskanır
    Deli serserinim ben
    Gel içelim, kadehimde aşkın acı tadı
    Beni zor günümde aramadı, yine sersefilim ben
    Kaçamadım bir sihirmi var gözlerinde
    Bakamam sana uyuduğunda
    Senin canım dilediğinde
    Aşkım anlat kalacak mısın oralarda
    Çok uzaktasın yatağıma
    Seni sevmemin sebebi var
    Ne bu neşe beni deli eden
    Ne bu tavır seni her gören kıskanır
    Deli serserinim ben
    Gel içelim, kadehimde aşkın acı tadı
    Beni zor günümde aramadı, yine sersefilim ben

İsteyenler için Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç Ne Bu Neşe Sözleri yazar mısınız

Serdar Ortaç Ne Bu Neşe Sözleri yazar mısınız

Serdar Ortaç'ın yeni albümünde yer alan ve benim de gerçekten ilgimi çeken Ne Bu Neşe şarkısının Sözlerini yazar mısınız. Duyduğum kadarıyla Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısını babası için söylemiş.
  2. Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısının sözleri sizler için melekler

Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısının sözleri sizler için melekler

Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısı sözü Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkısının sözleri Bu gün Serdar Ortaç'ın yeni albümüne yer veriyor ve Serdar Ortaç yeni şarkı sözleri paylaşımlarında bulunuyoruz ve bulunmaya da devam ediyoruz Melek'ler. Şimdi de sizlere Serdar Ortaç Denemek İstersen şarkı sözleri sunuyoruz. Denemek istersen kapımın kilidi açık Ama küçümsersen bozuşuruz apaçık...
  3. Sizler için Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısının sözleri burada

Sizler için Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısının sözleri burada

Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısı sözü Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkı sözleri isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda Serdar Ortaç yeni şarkıları paylaşımlarına devam ediyor ve sizlere İstediği gibi şarkı sözü sunuyoruz. Hayat ikimizin istediği gibi olsaydı eğer Kalbimi acıtan ayrılık yerini...
  4. Serdar Ortaç "Bereketsiz" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç "Bereketsiz" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç bereketsiz şarkı sözleri, serdar ortaç 2014, bereketsiz şarkısının sözleri Sevgili melekler, Serdar Ortaç'ın 2014 yılı albümü müzik marketlerde satışa sunuldu. 12sinin söz ve müziği kendine ait olmak üzere bu albümde tam 14 parça seslendiren Ortaç'ın bu albümünden "Bereketsiz" şarkısının sözleri şöyle... Sevmek ayrı bir dert, sevmemek ayrı Aşk bir anda biter mi...
  5. Serdar Ortaç "Hasret" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç "Hasret" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç hasret şarkısı sözleri, hasret şarkısının sözleri, serdar ortaç 2014 Sevgili melekler, başarılı sanatçı Serdar Ortaç'ın yeni albümü çıktı! 20.sanat yılını kutlayan Ortaç'ın yeni albümü "Bana Göre Aşk" tam 14 parçadan oluşuyor. Albümün en güzel şarkılarından "Hasret"in şarkı sözleri ise şöyle... Kıskanırım seni ben Başkasıyla paylaşamam Ekmeğimsin,...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş