ıstıfa mektubu

ormangülü

Yeni Üye
Üye
ıstıfa mektubu
Istifa mektubu...

Bu belge ile resmi olarak yetiskinlikten istifa ettigimi bildiririm. Tekrar 8 yasin tüm sorumluluklarini kabul etmeye hazirim.
Yagmur sonrasi çamurlu sularda tahta parçasi yüzdürmek, kayalarda yürümek istiyorum.
Çikolatanin paradan daha iyi oldugunu çünkü daha tatli ve yenilebilir oldugunu düsünmek istiyorum.
Sicak bir yaz gününde bir mese agacinin gölgesinde oturup arkadaslarimla limonata satmak istiyorum.
Hayatin daha basit oldugu zamana dönmek istiyorum.
Bütün bildigin, renkler, çarpim tablosu ve ninniler ama bu kadar az bilmek seni rahatsiz etmiyor çünkü ne bilmedigini bilmiyorsun ve umurunda da degil. Bildigin tek sey mutlu olmak, çünkü seni üzecek veya kizdiracak seylerden tamamen bihabersin.
Dünyanin adil oldugunu, herkesin iyi ve dürüst oldugunu düsünmek istiyorum.
Her seyin mümkün olduguna inanmak istiyorum.
Yasamin karmasikligini unutup, yeniden küçük seylerden fazlasiyla heyecanlanmak, zevk almak istiyorum.
Tekrar basit yasamak istiyorum.
Günümün, bilgisayar arizalari, kagit yiginlari, üzücü haberler, bankada para olmadan ay sonunu getirme kaygilari, doktor faturalari, dedikodu, hastalik ve sevdiklerin kaybedilmesinden ibaret olmasini istemiyorum.
Askin varligini (daha dogrusu yalan oldugunu) bilmek dahi istemiyorum.
Gülümseme, kucaklasma, tatli bir söz, dogruluk, adalet, baris, rüyalar, hayaller ve kardan adam yapmanin gücüne inanmak istiyorum.
Iste, çek defterim ve arabamin anahtarlari, kredi kartlarimin ekstremleri,gelir belgelerim. Resmi olarak yetiskinlikten istifa ediyorum.
Eger bu konuda benimle daha fazla konusmak istiyorsaniz, önce beni yakalaman lazim, çünküüüü; Ebeee, elim sendeeeee!

Geri