Istihare rüyasini yorumlamak

bende istihare rüyamda kırmızı bide siyah tahta kalem ile deftere yazı yazdığımı sonra hastane de beyaz ceketli doktor ve kızının gözleri yeşil mi die baktığımı sonra bir sürü lahanayıı lavaboda yıkayıp suyunu saksıya attığımı gördüm evlenceğim erkek için yattım istihareye ama bek bişey anlamadım güzel yorumlayacak lütfen acil şimdiden fikiyorumir edinmek istiyorum

bende istihare rüyamda kırmızı bide siyah tahta kalem ile deftere yazı yazdığımı sonra hastane de beyaz ceketli doktor ve kızının gözleri yeşil mi die baktığımı sonra bir sürü lahanayıı lavaboda yıkayıp suyunu saksıya attığımı gördüm evlenceğim erkek için yattım istihareye ama bek bişey anlamadım güzel yorumlayacak lütfen acil şimdiden fikiyorumir edinmek istiyorum

Rüyada kalem görmeniz bir dileğinizin olacağına işarettir.Kırmızı olması küçük hastalık atlatmanıza işarettir.Doktor deva dır.Bir sıkıntınızı ferahlıkla atlatacaksınız.Lahanın anlamı sırdır.Rengi yeşil ve beyaz olduğundan iyi derler fakat iç içe yaprakları var bilirisniz meşakatli durumlarla karşılaşabilirsiniz.Su ferahlıktır Rüyanız hayır olsun güzel bir rüya

Kardes senin rüyan cok iyi keske benze aynısını görsem senin is olcak emin ol :)

istahare ruyam

gece sokakta kar wardı ben yuruyup karın uzerınde dans edıp gezdıkce kar erıdı suya donustu yawas yawas (gece cok karanlıkdı.. yer ılk asamada bosluksuz bembeyaz karla kaplıydı) we ruyamda etrafımda cıplak ınsanlar wardı.. ıyıye mı yorumlamak lazım.. kotuye mi

Selamun Aleykum. Benim Ciddi dusunduqum birisi war erkek arkadasımla da cok iyi anlasıyoruz.. ailesi ilkbasta isteyckti ama sonradan wazqectiler. bende buyuzden istihareye yattm ve ruyam da.. Beyaz aqırlıklıydı ara ara yesil renklerde wardı. beyaz araba beyaz fare ve yesil hasta önlüqü qördüm ..ruyamda sınırlıydım ama qenelınde.... Sarı hortum qördüm. beyaz araba we yesil agaclar vardı. qece kondunun onundeydı hepsi. gece konduya bırı mayın dosemıs ama ufak ufak patlamalar halınde patlıyor mutfakta benım olduqum odaya kadar benım sesımı takip edıyordu. cıkıp baqırıyorum benı ızledıqını bılıyorum kımsın ortaya cık dıye. sonra bir kucuk kız qördüm yara bere ıcındeydı babası zorla goturuyordu sanki. bide mavi etek qiymıs bir erkek vardı.. ama adam cok sık bir etek qiymis. bır akranabında nısanı warmıs. semazenler wardı gokyuzunde dıkkatımı ceken... ( cok karısık bır ruyaydı .. yorumlamayı bılen warsa rica etsem yorumlayabılır mi..

Merhabalar. arkadaşım benim erkek arkadaşımla hayırlımı hayrısızmı diye istihareye yattı. rüyasında bana kırmızı güller verildİğini ve kırmızı güllerin üstünde beyaz gül görmüş bu ne demek oluyo nasıl yorumlayabilirim

Merhaba , İbni Abidin, istihare eden kimsenin dileğinin uygun olup olmadığına işaret olarak şöyle bir kayda yer verir:

“Yatmadan önce dua okunur ve abdestli olarak kıbleye yönelerek yatılır. Rüyada beyaz veya yeşil görülürse o işin hayır olduğuna, siyah ve kırmızı görülürse de şer olduğuna işaret eder. Şerli olandan kaçınmak icap eder.

Ben evlilik namına o kişinin benim için hayırlı olup olmadığına niyet ederek istihare namazını kılarak ve duâsını ederek yattım. Yalnız rüyamda gördüklerimin hayır mı, şer mi olduğuna kendim karar veremediğim için bir bilene sormak istedim. Umarım bana yardımcı olabilirsiniz. .1.sinde karışık renkler gördüm beyaz, siyah, pembe,sarı emin olamadım ve 3 gün sonunda tekrar yattım. Namazımı kıldım yattım uyumadan kalkmak zorunda kaldım birileriyle konuştum ve gece yarısı geçtikten sonra tekrar namaz kılıp yattım. Rüyamda okuduğum üniveristede okulun ilk günü gerçkte o kadar yeşil olamamasına rağmen rüyamda çok yeşillikti rengarenk çiçekler vardı ve okul müdürü gibi biri vardı siyah takım elbise beyaz gömlek giymişti. Okulun ilk günü velilerde vardı. Gerçek hayatta çok samimi olmadığım 2 arkadaşımı gördüm . 1. Arkadaşımın babası da o gün okuldaydı. Ders saati gelliyor ve tam ayrılacakken müdür bugün misafirlerimiz var onlara memleketimizi gezdirin okulu açmıyorum diyor o kadar seviniyoruz ki 1. Arkadaşım sarılmak için koşuyor bana koştuğunu sanıyorum ama 2.arkadaşıma koşuyormuş ve ona sarılıyor ben buna bozuluyorum. Sonra bir haber geliyor ve 1. Arkadaşımın babası 2 arkadaşımı sınıfta öldürdüğüne dair. Ben buna inanmıyorum çünkü adam hep bizim yanımızdaydı diyorum sınıfa gittiğimde her yerin kömür olduğunu görüyorum yerde adam yatıyordu ben inanmıyorum öldürdüğüne ve yattığı yerden bana onu ben öldürdüm sonra kömürleri odanın her yerine dağıttım diyor bakıyorum ama kömürler dağılmamış bana işaret ediyor beni korkutuyor ve torbayla kömürü alıp odaya dökmeye başlıyorum . Adam bu cinayeti kendi üzerine almaya çalışıyordu daha sonra da uyandırıldım.

Geri