İstikbal Mobilya 2014 Aspendos Koltuk Takımı

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
İstikbal Mobilya 2014 Aspendos Koltuk Takımı
istikbal koltuk takımları, 2014 istikbal koltuk modelleri, istikbal koltuk takımı modelleri

İstikbal mobilya evinizin mobilya ve tekstil ihtiyaçlarınısenenin moda desen ve renkleri ile karşılamaya devam ederken en modern çizgilerini yansıttığı tasarımları ile de çok beğeniliyor.

Evlenecek ve evini yenileyecek birçok çiftin ilk adreslerinden biri olmaya devam eden İstikbal mobilya salon koltuk takımı modellerine bir yenisi daha ekleyerek Aspendos koltuk takımını tüketici ile buluşturdu.

istikbal koltuk.jpg

Aspendos koltuk takımı kahve ve krem renklerinden oluşuyor ve takımın ön önemli özelliklerinden biride açılır yatak olması ve buda takıma artı bir avantaj katıyor.
Misafirlerinizi en konforlu yatak rahatlığı sunan Aspendos koltuk takımının genel özelliklerinden kısaca söz etmek istiyoruz.


Aspendos Koltuk Takımı 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekli koltukdan oluşmaktadır.

Üçlü ve ikili ünitelerinin kol kenar kısımlarında yer alan kapitonelerle ürün görsel açıdan zenginleştirilmiş olup, kullanılan sırt minderi ve kasa üzerinde yer alan farklı kol tasarımı uygulamalarıyla takıma modern ve şık bir görünüm kazandırılmıştır. Ayrıca geniş ve rahat oturum konforu ve sırt kısmında kullanılan rahat minderiyle modern bir tarza sahiptir.

Ürünümüzde Zero-Wall mekanizması kullanılmış olup, ürün öne çekmeye gerek kalmadan veya yerinden oynatmadan rahatlıkla yatak konumuna getirilebilmektedir. Aynı zamanda ürünümüzün üçlü ve ikili üniteleri, yatak ve eşyalar için geniş bir sandık olma fonksiyonuna sahiptir.

İSTİKBAL ASPENDOS KOLTUK TAKIMI GÖRSELLERİ İÇİN>>>>>>>>TIKLAYINIZ
 
Geri
Üst