İstikbal Mobilya İle Romance Koltuk Takımı

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
İstikbal Mobilya İle Romance Koltuk Takımı
İstikbal mağazaları her zaman kaliteyi evlerinize davet etmektedir. Siz de İstikbal Mobilya kalitesi ile odalarınızda ayrı bir hava estirme düşüncesi içerisinde iseniz sizler için 2015 yılında evlerinize huzuru davet edecek olan palmiye mavisi ve beyaz karışımının hakimiyetini ilan ettiği Romance koltuk takımı ferahlığını evlerinize davet edebileceğinizi söyleyerek sizler için harika bir salon dekorasyonu yaratırken bu koltuğu seçmekle nasıl doğru bir karar vereceğinizden bahsetmek istiyorum.

istikbal-romance-koltuk-takimi-050515-1.jpg

Yukarıda gördüğünüz resim görselinde dikkat edersiniz ki Romance serisinde ahşap görünümdeki ayak yapısı ve titizlikle kesilmiş valumlu ayaklar son derece ben burdayım diyerek salona hakimiyet kurmuş bulunmakta. Titiz hanımların her gün yaptıkları temizlik işlemleri içinde bu koltuk takımı adeta beni al diyor. Koltuk altlarını rahat silebilme kolaylığı sağlayan yüksek ayaklar koltuk takımının asaletini adeta omuzlamış durumda. Mavi ve beyaz tonların karışımı ile adeta bir tasarım harikası konumundaki kırlentlerde koltuk takımına yumuşak bir hava vermişe benziyor. Eşiniz ile romantik bir salonda vakit geçirmeyi diliyorsanız bu koltuk takımı tercihini gözünüz kapalı gerçekleştirebilirsiniz.

istikbal-Romance-koltuk-takımı-6.jpg

Yakından bakacak olursak yumuşak kadife dokusu ve kaliteli kırlentleri koltukta ayrı bir ihtişam oluşturmaktadır. Silinebilir kumaş dokusu ve yumuşak dokusu ile kırlentler son derece kullanışlı olarak tasarım gerçekleştirildiği gözden kaçmayan ayrıntılar arasında yer almaktadır. Koltuğun kendi yapısına dikkat ettiğinizde sırta çektirilme uygulaması ile düğmelerin çektirilen yerlerdeki konumu son derece zarif bir görünüm oluşturmuş. Bu koltuklar sayesinde hem misafirlerinizi ağırlarken hem de kendiniz salonunuzda vakit geçirirken konforlu alanda oturma keyfine doyamayacaksınız.

istikbal-Romance-koltuk-takımı-3.jpg

Bu koltuk takımının ikili berjer ve ikili üçlü takımından oluşan delüx modelinin peşin fiyatı 6,890,40 TL; üçlü koltuk, ikili koltuk ve iki berjerden oluşan takımın peşin fiyatı ise 6,590,40 TL'dir. Bu güzel koltuk takımına sahip olmak için tek yapmanız gereken İstikbal mağaza ziyaretini gerçekleştirmek olacaktır.

istikbal-romance-koltuk-takimi-050515-6.jpg

Geri