İstikbal'den Armada Koltuk Takımları İle Gelen Sportif Dekorasyon

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
İstikbal'den Armada Koltuk Takımları İle Gelen Sportif Dekorasyon
İstikbal senelerdir kendisini ben burdayım dercesine kanıtlamış bir markadır. En özel tasarımları ile klasikten moderne; modernden spor ; spordan lüks görünüme her türlü dekorasyon modeline uygun koltuk takımları ya da köşe takımı modelleri ile İstikbal Mobilya evlerinizde farklı hava estirmektedir. Birbirinden kaliteli mobilyalar arasında yer alan Armada koltuk takımı modelini sizler için aşağıdaki görsellerime ekledim. Böylece en spor görünümlü salon dekorasyonu nasıl elde edilir farkına varabilmenize yardımcı olmaya çalışıyorum. Silinebilir kumaş yapısı, yerden yüksek ayak yapısı, fitilli çektirme uygulaması, modern tasarım yastıkları ile armada koltuk takımı modelleri odalarınızda bambaşka görünümler yakalamanıza yardımcı olacaktır. Misafir geldiği zaman yatak olma özelliğini kullanarak ekstra yer açıp konforlu ortamda misafirlerinizi ağırlama fırsatını yakalayabilirsiniz. Ayaklarında farklı renk tercihinde bulunarak odanıza uyum gerçekleştirebilirsiniz. 5,856,00 TL ödeyerek sahip olacağınız bu takımı almak için İstikbal mağaza ziyaretinde bulunmaya ne dersiniz?

2015-İstikbal-Koltuk-Takımı-Modelleri-Armada.jpg
11111546_442078142620971_1116998904_n.jpg
istikbal-armada-koltuk-takimi-mercan-antrasit-byz-ayak-.jpg

Geri