Etiketler:
 1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.107
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113

  İşveren daha az sigorta primi ödemek için kazancımı ...

  Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  işveren ne kadar sigorta primi öder en düşük sigorta ödemesi İşveren daha az sigorta primi ödemek için kazancımı düşük gösteriyordu. Yeni yasada bunu engelleyici düzenlemeler var mı?


  Bu Kanunla ücretlerin bankalar vasıtasıyla ödenmesi öngörülerek, Kuruma da bankalardan bilgi ve belge isteme hakkı getirilmiştir. Bu durumda, işverenlerin çalıştırdıkları işçilerin prime esas kazançlarını olduğundan daha az göstermeleri imkanı ortadan kalkacaktır.
   
 2. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Bankaya yatan paranın haricinde zarfla verilenleride denetleseler. Diyeceksinizki almayın şikayet edin, peki ya şahit nerde her yerden bi açık buluyor işveren.
   
İşveren daha az sigorta primi ödemek için kazancımı ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Otomobilinizin daha az yakması için öneriler

  Otomobilinizin daha az yakması için öneriler

  araç çok yakıyor lpg az yakması için aracın az yakması için aracın fazla yakıt yakmasının sebepleri arabanın Benzin, motorin veya LPG... Aslında hangi yakıt türünü kullanırsanız kullanın az tüketmek sizin elinizde. Aracınızın gerçekten fazla yakıt yaktığını nasıl anlarsınız? İşte ip uçları: İçten yanmalı motorların tümü güç üretebilmek için bir yakıta ihtiyaç duyarlar. Günümüzde bu tip...
 2. Primin yarısını devlet ödedi, 100 bin çiftçi sigorta yaptırdı

  Primin yarısını devlet ödedi, 100 bin çiftçi sigorta yaptırdı

  Devlet destekli tarım sigortası sayesinde iki yılda 350 bin poliçe satıldı. Tarım Bakanlığı, sigorta prim desteği olarak toplam 81.7 milyon YTL ödedi. TARSİM Genel Müdürü Bülent Bora, 2007 yılında çiftçinin 32 milyon YTL prim ödediğini, 51.1 milyon YTL ise hasar aldığını söyledi. HAZİRAN’da ikinci yılını dolduracak olan ve primin yarısını devlet ödediği için tarımda reform diye adlandırılan...
 3. Daha az yemek için küçük hileler

  Daha az yemek için küçük hileler

  Az yemek için çelikten bir irade şart değil! Küçük hileler yapmanız da çok işe yarar… Tabakları ve kaşıkları küçültmek, porsiyonları yumruk ebatında tutmak size iyi gelir.. ÇOĞALTIN VE AZALTIN Oysa porsiyonlarınızı küçültmek, belinizi inceltmek anlamına geliyor. İştahınızın bazı yanlarını törpülerken, bazı yanlarını da genişletmeniz gerekiyor. İşte çoğaltacak ve azaltacaklarınızın listesi: *...
 4. Genel Sağlık Sigortası Primi Formu

  Genel Sağlık Sigortası Primi Formu

  Genel Sağlık Sigortası Primi Formu Merhaba arkadaşlar sizlerden Genel Sağlık Sigortası Primi Formu rica ediyorum bana yardımlarınızı bekliyorum.
 5. Genel Sağlık Sigortası Primi Bordrosu

  Genel Sağlık Sigortası Primi Bordrosu

  Genel Sağlık Sigortası Primi Bordrosu hakkında bilgi rica ediyorum sizden. Ve şimdiden bilgiler için çok tşkler arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş