1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İsyanlardayım adlı şiir kime aittir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İsyanlardayım adlı şiir kime aittir? Arkadaşlar lütfen çok acil şiirini şairini yazın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Sevgili Misafir...
    İsyanlardayım şiiri Ahmet Selçuk İlkan'a aittir.

İsyanlardayım adlı şiir kime aittir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsyanlı Sükuttan:Sessiz İsyanlarımın Yankıları...(Kendime aittir tümü)

İsyanlı Sükuttan:Sessiz İsyanlarımın Yankıları...(Kendime aittir tümü)

Umursamaz bu bakışların altında ne anlamlar yatıyor bilir misin? Sessiz isyan edişlerimi duyabiliyor musun oradan? Sesim yüreği(n)mde yankılanıyor hissedebiliyor musun? Ya gözlerimden kalbime akan gözyaşları nasıl dağlıyor kavuruyor içimi? Sonucunun hüsranla biteceği bir sevdanın içinde buldun mu ansızın kendini? O bir günün hiç gelmeyeceğini bile bile sevdiğinin kollarında uyumayı,onunla baş...
  2. Telefon numarası kime ait

Telefon numarası kime ait

numara kime ait sorgulama telefon numarası kime ait telefon numarası sorgulama numara bilinmeyen numaralar, gizli no sorgulama, gizli numaralar, numara sorgulamak, Telefon, Telefon numarası, telefon numarası sorgulama Evet sizi durmadan biri rahatsız ediyorsa,durmadan mesaj atıp,çağrı bırakıyorsa bu site tam sizler için.Türk telekom un sunduğu bu hizmetten bedava...
  3. ay_yıldız ın  kendine ait şiirleri

ay_yıldız ın kendine ait şiirleri

BENDEKİDE BİR UMUT İŞTE gün gelir yapraklar gibi savrulurum bir oraya bir buraya ne mevsimler geçer kış içimi acıtırmı senin kadar bu kalp birdaha atarmı sence bu gözler gülermi birdaha amansız bu rüzgarda ikimizde yenildik ellerimiz birdaha kilitlenirmi sence birkere daha çıkarmısn karşıma gözlerime bir kere daha bakabilirmisin bendekide bir umut işte boşver sen unut gitsin beni...
  4. across the universe adlı şarkı hangi gruba aittir

across the universe adlı şarkı hangi gruba aittir

across the universe adlı şarkı hangi gruba aittir ? arkadaşlar merhaba demeyi de ihmal etmek istemiyorum cevap beklemeyi biliyorsam merhaba olmalı demi :)
  5. kina kime aittir

kina kime aittir

arkadaslar,oglumu evlendirecegim .kina organizasonu ve masraflari konusunda bilgisi olan varmi.daha dogrusu bana dusen neleri almak.bugun arkasalarla knkonusuyorduk bindalliyi kiz tarafi alacak denildi sasirdim.

Sayfayı Paylaş