İşyeri sicil numarası kime ait sorgulama öğrenme

İşyeri sicil numarası kime ait sorgulama öğrenme
İşyeri sicil no sorgula işyeri sicil numarası nedir işyeri sicl no kime ait
Özellikle işverenler tarafınadn sigortalı gösterilen kişiler bilindiği üzere sitemizde de yer alan İSİMLE HİZMET DÖKÜMÜ konusunda belirttiğimiz gibi kimlik bilgilerini girerek döküm alabiliyor ve sorgulama yapabiliyor. Tabi aradan geçen yıllar hangi işyerinde çalışmıştım sorusunu akla getiriyor. Özellikle hizmet sorgulama dökümanında yer alan sicil numaraları acaba hangi işyerlerine ait nerelerde çalışmıştım diye soranlara yardımcı olmak için bu konuyu oluşturuyoruz. Bu arada dileyenler ssk danışma hattı konusuna da bakarak alo 170 üzerinden bilgilerde edinebilir.

İstanbul'da ikamet eden arkadaşlarımız için BURADAKİ ADRES yardımcı olacaktır istanbul ticaret odası sayfası üzerinden sadece istanbuldaki işyerlerinin numarasını bulabiliyorsunuz. Sayfa açıldıktan sonra resim ve doğrulama kodunu girip ara butonuna basacaksınız. Onun haricinde telefonlada sorgulama yapabilirsiniz size bunu tavsiye ediyoruz.TELEFONLA SSK İŞYERİ NO SORGULAMA

0 312 444 0 775 NURUMARALI telefonu çevirdikten sonra durumunuzu ve sıkıntınızı anlatıp işyerinin hizmet dökümü sorgulaması sonucunda çıkan numarasını söylerseniz emin olun size yardımcı olacaklar.
 
Üst